Sari la conținut

Suzuki Gsx 750 Classic


ancutza_tuareg
 Share

Postări Recomandate

Salutare! Vreau sa trec si eu pe un naked si am gasit de vanzare un suzuki gsx 750 classic... 98 de cai... frumos motor. dar vreau sa stiu si eu daca mai are cineva motoru asta, o parere despre cum se conduce, performante, fiabilitate...

 

Am pus si o poza in caz k nu stiti despre ce motor vorbesc...post-27491-1196972429_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
Salutare! Vreau sa trec si eu pe un naked si am gasit de vanzare un suzuki gsx 750 classic... 98 de cai... frumos motor. dar vreau sa stiu si eu daca mai are cineva motoru asta, o parere despre cum se conduce, performante, fiabilitate...

 

Am pus si o poza in caz k nu stiti despre ce motor vorbesc...post-27491-1196972429_thumb.jpg

 

 

Am si eu un motor ca asta din 2000. E ok. Trage bine, e manevrabil,dar nu gasesc manual pe nicaieri. Poate afli ceva. Dar are 86 CP.

Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
Am si eu un motor ca asta din 2000. E ok. Trage bine, e manevrabil,dar nu gasesc manual pe nicaieri. Poate afli ceva. Dar are 86 CP.

Multumesc

 

 

 

Mi-am luat si eu unul de cateva zile.... Ceva pareri????? Manual unde gasesc??? Numai de bine!!!! :laugh:

Mesaj completat

Salut!!! Oare sa fim asa de putini cu motoare de felul asta????

Inseamna ca suntem niste raritati pe cale de disparitie,.....sper ca ne vom gasi. :crack: ...macar aici pe forum.. Salutari de bina la toata lumea si ,, hai vara hai!!!''

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
este un GSX750F dar naked, cu ceva cuplu mai mare...motor rezistent, un naked classic....am piese de asa ceva daca intereseaza pe cineva

 

 

Salut!!! Sunt Rares dinZalau si am o rugaminte: gasesc : furtun de la radiator (dreapta) pt un Suzuki gsx 750 din 98...(inazuma)..Multumesc!!

Astept raspunsurile voastre pe forum..., sau daca are cineva ma gaseste la tel : 0740836826 sau 0761326867... Salutari de bine si asfalt uscat!!!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!!! Sunt Rares dinZalau si am o rugaminte: gasesc : furtun de la radiator (dreapta) pt un Suzuki gsx 750 din 98...(inazuma)..Multumesc!!

Astept raspunsurile voastre pe forum..., sau daca are cineva ma gaseste la tel : 0740836826 sau 0761326867... Salutari de bine si asfalt uscat!!!! :lol:

 

 

salut, este mai bine sa gasesti un inlocuitor la furtunul acela

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Salut!!! Sunt Rares dinZalau si am o rugaminte: gasesc : furtun de la radiator (dreapta) pt un Suzuki gsx 750 din 98...(inazuma)..Multumesc!!

Astept raspunsurile voastre pe forum..., sau daca are cineva ma gaseste la tel : 0740836826 sau 0761326867... Salutari de bine si asfalt uscat!!!! :love:

 

Salut,

Stiu ca la iesire din Zalau pe stanga, spre B.M. pana in pod, e o firma care te poate ajuta. Aveau multe tipuri de furtunuri. Parca inainte de benzinarie, ceva de genu...

Mai sunt si in Cluj dar nu stiu sa iti explic prea bine pe unde sunt.

Numai bine,

Alex

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...