Sari la conținut

Ajutor Din Partea Comunitatilor Locale De Motociclisti


iboboc
 Share

Postări Recomandate

Dragii nostri prieteni motociclisti,

 

noi cei din galati si braila ne-am propus pentru anul acesta sa facem un mic tur al romaniei (/index.php?showtopic=165054)

 

am hotarat sa plecam pe data de 2 iulie din galati pe traseul stabilit. rugamintea mea catre toti motociclistii din toata tara era sa ne ajutati ca atunci cand ajungem prin zona voastra, sa ne dati cateva informatii despre traseu, starea drumurilor, loc de camping si de ce nu chiar sa ne insotiti pentru o bucata de drum.

 

vom avea 7 nopti in urmatoarele zone:

2 iulie. lacul rosu, bicaz

3 iulie. sighisoara

4 iulie. hunedoara/deva/sarmisegetusa

5 iulie. moldova noua/baile herculane

6 iulie. lacul vidra/voineasa

7 iulie. brasov/zarnesti

8 iulie. magura/buzau

9 iulie. vama veche

 

daca sunteti din aceste zone, si cunoasteti traseul, va rog sa ma contactati pentru detalii referitoare la locurile de campare si trasee de strabatut sau daca doriti sa ne insotiti.

 

traseul nostru exact este:

Galati-Hanu Conachi-Focsani-Marasesti-Adjud-Bacau-Piatra Neamt-Lacu Rosu-Gheorgheni-Sovata-Sighisoara-Medias-Blaj-Alba Iulia-Deva-Hunedoara-Hateg-Sarmisegetusa-Otelul Rosu-Caransebes-Resita-Anina-Oravita-Moldova Noua-Orsova-Portile de Fier-Baile Herculane-Tg Jiu-Bumbesti Jiu-Petrosani-Voineasa-Brezoi-Ramnicu Valcea-Curtea de Arges-Campulung-Rasnov-Brasov-Intorsura Buzaului-Nehoiu-Buzau-Slobozia-calarasi-Adamclisi-Vama Veche-Ovidiu-Babadag-Tulcea-Macin-Galati

 

 

 

va multumesc,

RESPECT si VREME BUNA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...