Sari la conținut

Aparatori Toba Husaberg


Postări Recomandate

stie cineva de unde pot cumpara aparatori la toba(husaberg),ptr ca imi ard pantalonii la toba si mai ales la galerie.m-ar interesa ceva aftermarket,nu facute prin garaj..multumesc

Aceeasi problema o am si eu, am ars 3 pantaloni in 3 luni. Problema e ca nu exista aparatori. Singura modalitate e sa le facem in garaj.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Normal ar trebui sa existe ceva aftermarket chiar la Lorenzo la 0722456946. Ia legatura cu el si in paralel mai cauta si pe net in catalogul Husaberg de "power parts"!

Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Normal ar trebui sa existe ceva aftermarket chiar la Lorenzo la 0722456946. Ia legatura cu el si in paralel mai cauta si pe net in catalogul Husaberg de "power parts"!

Bafta

Nu exista de nici un fel...am vb eu mai demult cu Lorenzo de problema asta

 

--- Mesaj completat în 23 Jan 2008 13:02 -------------
Viohus si-a improvizat din plasa de sarma...se foloseste cel mai uzual la tunat prizele de aer de la barile masinilor ...stiti voi la ce ma refer

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din fotografie nu se vede prea bine.

Ce este: o panza din fibra de carbon sau plasa de metal? :friends:

 

e plasa de metal prinsa cu niste coliere pe galerie...daca-mi aduc bine aminte

 

--- Mesaj completat în 23 Jan 2008 23:08 -------------

O SA REZOLV PROBLEMA CU PROTECTIILE DE TOBA SAPTAMANA VIITOARE :friends:

 

 

profesore trece-ma si pe mine la i-paq cu niste aparatori... :rock: :P :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ar mai fi o varianta;banda termoizolatoare,am gasit la niste baieti care se ocupa de masini,am cautat pe google si am dat peste banda asta termoizolatoare si niste folii,tot asa

http://forum.4tuning.ro/showthread.php?t=34252

 

--- Mesaj completat în 23 Jan 2008 23:50 -------------
trec pe la tine domnule laurentiu poate incropim noi ceva.eu credeam ca exista ceva prin auner universal la toate motoarele,ca stiu ca sunt multe cu problema asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te pupa fratele tau ce tari sunt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!dar unde le gasesc pe la noi sti?

 

Scuze, am uitat sa pun pretul:

 

Carter paracalore universale in carbonio piccolo (L 110 mm X H 58 mm) per collettori con diam. da 44mm a 66 mm - cod 6684 - 43,00 euro plus tva

 

Carter paracalore universale in carbonio medio (L 158 mm X H 58 mm) per collettori con diam. da 44mm a 66 mm - 6685 - 45,00 euro plus tva

 

Din pacate am tot uitat sa le comandam, le doream pentru una dintre motocicletele noastre (Husqvarna SM610ie) la care dorim sa eliminam protectia de aluminiu care este prea mare (grosolana).

 

Urmatoarea comanda la Leo Vince se face in 2-3 saptamani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...