Sari la conținut

Scutere Din China


marius45jml
 Share

Postări Recomandate

Ma intereseaza modelul HT 250 T-2, eventual HT 150 T-9.

Scuterele sunt facute de Huatian, dar se pare ca importatorii de Huatian nu vor sa aduca un model la comanda. La faza asta nu-i inteleg, doar le iese si lor comision :bigstar:

Un model asemanator (daca nu chiar la fel) este JL 150 T-6 dar la noi se gaseste cu un pret enorm pt. o chinezarie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu le iese nimic. ca sa aduci un scuter iti trebuie omologare de tip sau individuala. Ambele costa enorm, de abia de la sute iti recuperezi banii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,

 

 

nu stiu exact despre ce model de scuter vorbesti tu, caci nu am gasit acest model, dar vom aduce noi in martie scuter de 250cc euro3

 

iti pun imediat si o poza cu el.

daca te intereseaza un scuter de 125cc avem deja pe stoc.

vezi: www.lifan.com.ro

 

numai bine,

Paul

post-24198-1201765248_thumb.jpg

Editat de Lifan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU am spus ca e greu ci ca costa: 3000 RON omologarea si 20 RON fiecare CI. Plus ca dureaza cel putin 1 luna.

Asta in cazul in care ai facut din timp omologarea altfel iti blocheaza containerul in vama pana obtii ceva de la RAR. Deci nu e simplu si costa si mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci sa inteleg ca birocratia este mult mai complicata decat credeam eu ca este. :bigstar:

:bigstar:

 

Asa arata cele 2 modele: post-12726-1201784131_thumb.jpg

post-12726-1201784156.jpg

 

 

Nici Daelim S2 de 250 cmc nu arata rau.....defapt este ideal pentru ceea ce vreau eu.

 

 

--- Mesaj completat în 01 Feb 2008 19:55 -------------
Sunt curios cu ce se prezinta lumea la expozitia de anul asta.......modele noi, oferte, reduceri :bigstar:

Si maxi-ul de la Lifan arata binisor, mai putin saua....dar hai sa nu-l critic pana nu vad cum stau pe el....acuma si pretul conteaza.............ca daca sare un anumit prag o sa ramana cu ele pe stoc.

post-12726-1201784749_thumb.jpg

Editat de marius45jml
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...