Sari la conținut

en 500


Marius D.
 Share

Postări Recomandate

Hai baieti , o vorba , un sfat , o parere despre Kawa asta...arata ea bine dar sa nu sun si sa o blochez aiurea. Cat costa oare vama ..ca transport am ! Daca o iau o udam :D cu toti"sfatuitorii "!

Vine cineva cu mine sa si ia motor????!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La un calcul simplu si la obiect ..daca ambele sunt 6000 e , cea mica de 600 tb. sa fie mai putin de jumatate, ma gandesc undeva pe la 2700 !

Eu am licitat la altele (vezi en 500...) si tipul a trimis ca oferta si astea doua.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E dragutza...Ia-o!..Sunt curios daca-i varianta de State,cu transmisie finala pe curea...

Nu numai cea pentru state are transmisia pe curea. Toate au trensmisia pe curea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2700 nu e mult. Dar din pacate ma va omora vama sad.gif

 

Mda ! De fapt tu stii...eu am as avea loc de ea la transport..cu o singura conditie..sa fac actele direct pe numele tau si te descurci cu vama :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2700 nu e mult. Dar din pacate ma va omora vama sad.gif

 

    Mda ! De fapt tu stii...eu am as avea loc de ea la transport..cu o singura conditie..sa fac actele direct pe numele tau si te descurci cu vama :D

E o oferta super tentanta dar din pacate vama e in jur de 1200euro. + 2700 = 3900 euro. Nu am :D

 

Alta data :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia-ti domle' chopperu ce dreq...hehehehe

EN500 e bunicel...din ce an este? cati km are?care e pretul pana la urma?

daca e peste 2500euro nu face banii....eu am luat VN800 la 3200euro.....intruder de 800cc gasesti sub 3000euro,deci.....

 

 

B.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca m am trezit ! In primul post am dat un pretz evaziv..am scos o la 2300 asta in tandem cu alta , la pachet pt. altcineva.

Continui cu datele : e din '95 dar sigur an de fabr. e '94 - si cu 11600 parca pe bord. Eu o stiu si am calarit o un pic anul trecut ..( nu aveam cu ce sa o aduc) si vad ca e din nou la vanzare.

Ce nu ma dumiresc e faza cu rotile...la unele cu spitze altele..batoane. Una peste alta e la pastrare si chiar daca plec dupa 1 Mai , o bag la bagaj cu cealalta si ..sa inceapa cosmarul cu vama !!

Am vb. cu Bvis si a fost super amabil sa mi dea detalii ; am inteles ca in TM sunt 3 bucati.. In rest cum trage si ce stie va las pe voi sa mai comentati . Merci les copains !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...