Sari la conținut

Un Pic De Ajutor


bulagra
 Share

Postări Recomandate

Salut, caut cauciucuri fata 100/90-1957V, cauciucuri spate 170/80-15M/77S pentru choper Honda Steed 600, daca ma poate ajuta cineva, daca are cineva, de asemenea caut casca masimea S integrala si combiezon marimea S pentru mine (sunt fata :cheers: )

 

Ma poate ajuta cineva?

Multumesc anticipat.

Toate cele bune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, caut cauciucuri fata 100/90-1957V, cauciucuri spate 170/80-15M/77S pentru choper Honda Steed 600, daca ma poate ajuta cineva, daca are cineva, de asemenea caut casca masimea S integrala si combiezon marimea S pentru mine (sunt fata :cheers: )

 

Ma poate ajuta cineva?

Multumesc anticipat.

Toate cele bune

 

0722938575 alecs

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

0765888825-alex

0768322327-piticu

:moto:4 _ _ _ _ _ _ (moderatorii stiu de ce)

 

 

 

Mersi mult baieti, insa se pot da mai multe informatii despre persoanele in cauza (baietii cu nrele de telefoane afisate)? Si de asemenea ceva poze (referitor le casca si combiezon)?

 

 

 

Multumesc atincipat.

Toate cele bune. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se rezolva si asta dar nu in acest moment . ce culuare sa fie casca? ce marca? cum vrei sa arate combinezonul? negru? rosu? verde? poti sa-mi raspunzi la aceste intrebari in scris ? sau este mai simplu sa suni si sa spui ce vrei?

:huh: 4_ _ _ _ _

 

 

Nu e graba cu achizitionarea (pana la salariu), pentru casca culoarea neagra, simpla (ptr ca vreau sa o vopsesc in nuanta motorului vopsit recent), marca castii aeroh, sa fie integrala (nu sunt sigura ca am scris corect). Combiezonul sa fie marimea S (am 1,56 inaltime si cam 54 kile :huh:) ,de culoare neagra. Cat despre sunat, sincer as suna dar momentan sunt falita, si pe telefon nu am decat de beep :cheers: .Este suficient?

 

Toate cele bune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...