Sari la conținut

Spray-uri Vopsea Calitativa


upi
 Share

Postări Recomandate

Deci dupa cum am spus si in titlu topicului cine stie unde pot gasi si eu spray-uri cu vopsea. Ma interesa un alb perlat, un rosu ferari si un negru metalizat plus unul de lac, pentru cateva mici retusuri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci dupa cum am spus si in titlu topicului cine stie unde pot gasi si eu spray-uri cu vopsea. Ma interesa un alb perlat, un rosu ferari si un negru metalizat plus unul de lac, pentru cateva mici retusuri.

 

La Lizeanu , exista un magazin care au vopsele bune la preturi ok. Iei monstra de culoare si faci spray direct acolo. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Lizeanu , exista un magazin care au vopsele bune la preturi ok. Iei monstra de culoare si faci spray direct acolo. :cheers:

dami mai multe detalii pls ...locatie mai exacta...contact ceva si cam ce inseamna preturi ok pls si ms in avans

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dami mai multe detalii pls ...locatie mai exacta...contact ceva si cam ce inseamna preturi ok pls si ms in avans

 

Vezi ca este exact langa Supermarket (mega) , fix la intersectia aia. La bani parca era 25 sau 30 ron un spray cu vopsea. da o fuga pana acolo daca e.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi ca este exact langa Supermarket (mega) , fix la intersectia aia. La bani parca era 25 sau 30 ron un spray cu vopsea. da o fuga pana acolo daca e.

ms mult de tot :cheers: o sa ma duc azi sa vad ce si cum imi fac unu de incercare si anu albu perlat si va dau un feedback ca poate mai intereseaza si pe altcineva

Editat de upi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar stiti vreun magazin care trimite si prin curierat..ma intereseaza vreo 20 de spray-uri verde fosforescent si roz fosforescent ptr marcaje la enduro...exista si in valcea o gramada de magazine cu spray-uri auto dar nu sunt nuantele care ne trebuie noua..multumesc ptr. deranj cui se oboseste sa imi scrie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu unul mi-am cumparat vopsea pentru carenele Dragonului direct de la depozitul STANDOX - bdul. Theodor Pallady - iesirea spre A2, ti le prepara pe loc in functie de marca motorului si mostra pe care o ai tu.

IMPORTANT - compararea vopselei originale cu cea de pe cataloagele lor: SA FIE FACUTA LA LUMINA NATURALA! NU LA NEON CA IESE ALTCEVA.

 

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...