Sari la conținut

Caut Carene Pt Vfr-u Meu :(


moscku
 Share

Postări Recomandate

dupa cum am spus caut carene de dreapta pt VFR - 750F RC 36, 1991. Ma intereseaza carena far dreapta, carena laterala dreapta carena inferioara dreapta, scarita dreapta, parbriz si cam atat....:)

de rahat cu decopertarile astea in asfaltele bucurestene... si mai ales nesemnalizate... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa cum am spus caut carene de dreapta pt VFR - 750F RC 36, 1991. Ma intereseaza carena far dreapta, carena laterala dreapta carena inferioara dreapta, scarita dreapta, parbriz si cam atat....:)

de rahat cu decopertarile astea in asfaltele bucurestene... si mai ales nesemnalizate... :D

 

Nu comentez sansele tale de a face rost de carene second-hand, insa sunt destule persoane care iti pot repara actualele carene distruse ! Suna-l pe Alex (0722938575), fa-ti o programare si o sa fii uimit de ce poate sa faca omul asta ! In plus iti trage si o vopsea ... de exceptie ! Si e din Bucuresti !

 

Bafta ! :)

 

P.S. Imi pare, sincer, rau de eveniment ! Mi sa intamplat si mie anul trecut in august, insa din cauza neatentiei unui taximetrist. Noroc ca aveam 30km/h, altfel nu stiu pe unde scoteam camasa ! :jump:

Oricum, sa rezolvat de mult ! Si motorul si eu !

 

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...