Sari la conținut

Judas Priest In Romania


IceLord
 Share

Postări Recomandate

Se pare ca inca o trupa cu renume mai vine in Romania!

Data exacta inca nu se stie dar e undeva dupa Manowar!

Deja nu mai stiu ce sa aleg........La Iron Maiden am bilet deja, astept pentru Manowar iar daca vine si Judas am sa am datorii :crack: :burnout:

 

"♣ Judas Priest in Romania

Conform ziarului Libertatea, Judas Priest vor veni sa cante la Bucuresti, la inceputul lunii iulie.

Iata stirea:

"Dupa Manowar (7 iulie) si Iron Maiden (4 august), fanii rockului au din nou parte de o veste buna. Judas Priest, trupa regina a heavy metalului mondial, va concerta pentru prima oara la

Bucuresti. Deocamdata data spectacolului si locul nu au fost stabilite, dar se pare ca evenimentul va avea loc la inceputul lunii iulie. Onorariul grupului, in jur de 175.000 euro, a fost deja platit managementului formatiei." Sursa: Liberatea / Florian Gheorghe"

 

Si link

http://www.promusicprod.ro/maximumrock/

 

HEAVY UNTIL DEATH! :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte interesant subiectul acestui topic_si este evidenta si legatura cu motociclismul_de aceea nu ma surprinde deloc numarul de replici: 0 ( ZERO )_vreau sa-l incurajez pe "iceLORD" si sparg gheata_ oameni buni,scrieti si voi ceva_sa se simta si omul motociclist,ca gazetar se vede ca este_as indrazni sa spun ca a gresit chiar si site-ul_cu respect si fara suparare"MC"_

 

P.S. - am remarcat ca-i plac foarte mult papusile_sa nu se supere ii pun si eu cateva_sa-si aleaga el : :lol: :burnout: :crack: :crack: :lol: :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte interesant subiectul acestui topic_si este evidenta si legatura cu motociclismul_de aceea nu ma surprinde deloc numarul de replici: 0 ( ZERO )_vreau sa-l incurajez pe "iceLORD" si sparg gheata_ oameni buni,scrieti si voi ceva_sa se simta si omul motociclist,ca gazetar se vede ca este_as indrazni sa spun ca a gresit chiar si site-ul_cu respect si fara suparare"MC"_

 

P.S. - am remarcat ca-i plac foarte mult papusile_sa nu se supere ii pun si eu cateva_sa-si aleaga el : :lol: :wave: :crack: :lol: :lol: :crack:

Merci de incurajare domnu carcotas :burnout: oricum se vede ca iti place sa rascolesti cacatul ca doar numa asa pute.......tot respectul bla bla bal......bla bla!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...