Sari la conținut

Dau Mezeurile


calu
 Share

Postări Recomandate

dragi comunisti un tovaras de incredere nu va tradeaza randurile dar fraternizeaza putin cu dusmanu ca sa treaca de gropile rusesti. ieri mi am luat yamaha xt 600 asa ca trebuie sa renunt la mezeuri ca sa mai achit din bugetul subtiat de endurescu.

deci :

1 etz 125

1 etz 250

1 etz 251

de partea tehnica a motocicletelor va explic mai multe daca ma contactati.

125 e demontat caliattea de baza e ca ii merge motorul foarte bine. are doar rezervorul scos de pe el. carburatur de minsc consuma foarte putin dAR MAI TREBUIE LUAT LANT, PINION, foaie si baterie. saua e jerpelita, burete bun. actele sunt pe numele meu. nu mai are nici asigurare nici itp. ca n am mai mers cu el de 1 an

251 e in stare foarte buna. trebuie facut setul, piese bune vorbisem cu peter din cluj sa mi faca rost dar nu stiu cota cilindrului ca nu l am desfacut sa l masor . mai trebuie inlocuit un prezon de la cilindru. si de schimbat cablul de acceleratie. in rest merge de rupe. actele sunt pe numele lui mircea ca al lui a fost mot. daca mai exista rabdare in o luna jumate il repar nu mai are asigurare dar are itp

250 este cu motorul nou totul a fost schimbat inauntru ca nu am apucat sa umblu cu el. astept sa i schimbe releul si diodele electricianul. kit de lant nou. lantul este frantuzesc. baterie noua are asigurare si itp in rest nimic . asteapta rodajul

poze n am acum dar caut...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...