Sari la conținut

Intalnirea Transalpistilor Din Romania 2008


Korben
 Share

Postări Recomandate

Asta e lovitura sub centura :crack:

Adica eu anunt aceasta intrunire de 4 luni, sunt luat peste picior ca e anuntata prea devreme iar acum, hopa, mai rasare o intrunire, la o aruncatura de bat de Rasnov, exact in aceeasi perioada

Da' nu-i bai, io ma duc la intrunirea de la Rasnov / Golomos si daca raman singur :bounce: ceea ce nu prea cred

 

 

Nuuuuu :banana: ...am vrut sa zic doar ca sambata se poate impinge o tura pe la marea intrunute si sa revenim apoi la vacile noaste,nicidecum sa mergem la cealarla intrunire in loc de Rasnov,sorry dc am fost inteles gresit :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 85
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:friends: nu mai fii suparat !!!adevaratii fani ai TRANSALP-ului vor fi in Golomos!!!! am sa incerc sa va ajut cat pot sa iasa SUPER!!!! :crack:

tin sa te corectezi :banana:...adevaratii Transalpisti vor fi in Golomos...:bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tin sa te corectezi :banana:...adevaratii Transalpisti vor fi in Golomos...:crack:

:bounce: zii cum vrei tu dar vino!!!! fani ai tastaturii am mai vazut!!! sper ca m-am corectat!!!! :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca venim si noi ,suntem 3 honda transalp de la cluj ,nu ii sigur ca facem o tura prin alpi austriei si italie si atunci tre sa ne intoarcem...............dar daca venim propun sa facem o iesire sambata pana sus la babele .,eu de 2 ani fac asta la cand vin la intrunirea de la brasov si a fost tare fain,ar fi si mai tare sa fim vreo 30 sau mai multe :crack: transalp acolo poate cine stie .........aventura continua

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca venim si noi ,suntem 3 honda transalp de la cluj ,nu ii sigur ca facem o tura prin alpi austriei si italie si atunci tre sa ne intoarcem...............dar daca venim propun sa facem o iesire sambata pana sus la babele .,eu de 2 ani fac asta la cand vin la intrunirea de la brasov si a fost tare fain,ar fi si mai tare sa fim vreo 30 sau mai multe :) transalp acolo poate cine stie .........aventura continua

 

Iar am fost lasat pe dinafara?? :P 4, 4 transalpisti... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal all,

Nu am inca motocicleta, dar ma bate gandul sa imi iau un TA. As da o fuga la Rasnov daca nu deranjez f tare sa cer cateva pareri/sfaturi si poate gasesc pe cineva cu suflet mare sa imi dea sa incerc un TA.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal all,

Nu am inca motocicleta, dar ma bate gandul sa imi iau un TA. As da o fuga la Rasnov daca nu deranjez f tare sa cer cateva pareri/sfaturi si poate gasesc pe cineva cu suflet mare sa imi dea sa incerc un TA.

daca spui si de unde esti, poate te ajuta careva, dar asa nu cred, nimic la profil, locatie, etc, etc :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cata disperare am ajuns sa numaram zilele. Daca vreti ne vedem si mai devreme (numai pt nerabdatori :bigstar: )

Uite AICI o propunere daca te intereseaza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
In perioada 1-3 august 2008 nu este programata nicio intrunire

Propunerea mea si a altor transalpisti este ca in aceasta perioada sa ne intalnim cat mai multi posesori de TA

Locatia ar putea fi langa Rasnov (BV) la o cabana care se numeste Golomos

 

Cine are detalii despre o eventuala restrictionare a accesului din motive ecologice sau de alta natura, e rugat sa ne anunte

Daca cumva va duceti, puneti si voi poze :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca n-ar fi rau sa stim exact cine/cati vor sta la cort,cine/cati in cabana,sa nu ne trezim acolo ca nu sunt locuri in cabana si ca mai sunt o gramada veniti fara cort. insist pe chestia asta ca sa nu apara momente nasoale si sa iasa discutii (doctoril stie !).

cel putin in cazul meu ,deoarece de la intrunirea noastra plec mai departe la un drum de 10 zile (unde nu ma voi caza la cort),e important sa stiu ce am de facut . si cred ca mai sunt destui in situatia asta, asa ca hai sa facem un upgrade la lista participantilor care sa contina si optiunea de cazare si data sosirii

chiar daca pare cinica treaba , lucrurile astea trebuiesc discutate barbateste, si nu pe principiul "lasati ca ne intelegem noi".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PENTRU CEI CARE DORESC SA REZERVE LOCURI LA CABANA GOLOMOS: va rog sa solicitati acest lucru exclusiv --> AICI <--.

 

CEI CARE NU AU CONT CREAT PE TRANSALP.RO IMI POT TRIMITE UN PM CU NUMARUL DE PERSOANE SI NUMARUL DE PATURI REZERVATE.

Editat de BAlanuS-u'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...