Sari la conținut

Inca Unul Super Grav...sper Sa Scape - 12.03.2008 - Bucuresti


JKV
 Share

Postări Recomandate

foarte tare, fatuca din masina 2 era matoala si, si mai tare, baicaru s-a dat cu curu de asfalt chestie care a dus la colizionarea a nu mai putin de 2 blonde, hai ma ca e tare omu! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...Sa fie de la faptul ca nu mi-am dat semnul de incepator jos (imi expira legal peste o saptamana dar probabil o sa-l mai port inca 5 luni pana fac 1 an de cand mi-am luat motorul) sau de la faptul ca merg incetisor printre ei fara sa fac "fente" si fara se iau oglizi cu mine?

Exact, tine de "respecta si POATE vei fi respectat". Mie imi iese aproape de fiecare data treaba asta, de 3 sezoane incoace.. Daca nu iese, asta e, mare jmecherie, pierd inca 1 minut maxim pana se pune nitel coloana in miscare si atunci ma strecor fie ca vrea fie ca nu vrea "rauvoitorul". Insa sa vin pana in oglinda lui si sa turez ostentativ motorul, asta, cu parere de rau, e marlanie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exact, tine de "respecta si POATE vei fi respectat". Mie imi iese aproape de fiecare data treaba asta, de 3 sezoane incoace.. Daca nu iese, asta e, mare jmecherie, pierd inca 1 minut maxim pana se pune nitel coloana in miscare si atunci ma strecor fie ca vrea fie ca nu vrea "rauvoitorul". Insa sa vin pana in oglinda lui si sa turez ostentativ motorul, asta, cu parere de rau, e marlanie.

De acord. In general, cine vrea sa te lase te lasa, daca are cum. Inclusiv rabatarea oglinzilor sa treci tu, ca sunt si d-astia.

Suntem noi carcotasi, dar in cativa ani (nu dau personal mai mult de 2) vor disparea frustrarile astea, si se vor obisnui soferii sa reactioneze "normal".

Poate e defect profesional asta cu datul de verdicte si previziuni, dar eu sunt convinsa ca fenomenul e in plina crestere, si nu datorita pasiunii, ci datorita conditiilor de trafic. Nu se mai poate cu masina, pierzi ore pretioase din viata stand la coada la semafor.

Odata ce vom fi cat mai multi, si cand asta va fi principalul mijloc de locomotie...na! intelegeti ce vreau sa zic: e o realitate imediata.

Of, efectele capitalismului. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...