Sari la conținut

Ajutati-ma Cu Alarma


Postări Recomandate

Mi-am luat si eu motor(in sfarsit)...Un thundercat din '98 (visul meu de incepator). Proprietarul a zis ca nu a avut timp sa lege alarma. Mi-a dat si cartea aia la ea dar scr4ie in italiana si habar nu am ce scrie acolo. Puteti cumva sa ma ajutati sa mio leg singur sau tre sa dau banii neaparat la un mecanic.Dau o :crack: daca voi reusi sa mio leg singur. Ms anticipat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am luat si eu motor(in sfarsit)...Un thundercat din '98 (visul meu de incepator). Proprietarul a zis ca nu a avut timp sa lege alarma. Mi-a dat si cartea aia la ea dar scr4ie in italiana si habar nu am ce scrie acolo. Puteti cumva sa ma ajutati sa mio leg singur sau tre sa dau banii neaparat la un mecanic.Dau o :rusinica: daca voi reusi sa mio leg singur. Ms anticipat

am si eu o yamaha dar este model mai vechi fzr 1000 si miam luat o alarma o montez si am sa iti spun instalatiile cam semana trepe legat un fir la becu de neutral un fir la + de la contact trebe legata la semnalizari..o montez si am sa iti dau un rspuns daca nu te descurci dute la cxineva care stie ca altfel poti are alarma:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...