Sari la conținut

Un Nou Circuit Motocross?


pitiku_motorizd
 Share

Postări Recomandate

Buna voua

deschid acest topic pentru a afla ce vreti si voi.in principiu am o idee de ceva vreme: amenajarea unui nou circuit de motocross langa ploiesti, la seciu mai exact.daca as amenaja terenul veniti?e ok zona?

sunt deschisa la idei, sfaturi, critici(eu - enduro wannabe).

merci ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in drum spre ploiesti este ciolpani, care arata destul de bine....pe bucuresteni eu zic ca o sa-i cam pierzi si in general treaba cu crossul pare putin dezvoltata, vezi un post de-al meu in care pun la dispozitie remorca, masina...etc...nu am primit nici macar un PM.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare !

Ar fi super un circuit de cross la Seciu. Eu sunt din Boldesti-Scaieni si in weekend ma dau pe dealul asta in lung si-n lat ; pana se usuca rezervorul. De cand ma dau eu nu am mai vazut pe nimeni p-aci cu vreun cross sau vreun enduro...noroc ca am mai corupt cativa prieteni....un 450 EXC, un 250 SXF, un 440 EXC, o Gilera RC600 si eu...cu o Yamaha YZ250 care ara in urma ei :ok:. In rest mai sunt vreo 2-3 cu quad-uri.

Hoinarim tot weekendul prin padure si pe coclauri de la Seciu pana la Urlati si inapoi (cam atat ne tine un plin :huh: )

Poate ne intalnim vara asta !!!

 

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...