Sari la conținut

Honda Transalp & On-off`road Lovers !


Lutzifer
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

hmm, poate e ceva radioactiv pe acolo

Numai interoga omu` :D Las` ca vedem noi Sambata ce ii prin zona... am postat prea repede oricum si devenim nerabdatori :D mie deja mi pofta de un gratarel si aerul de padure (poate pute balta aia :D )

 

Termina-ti cu prostiile, copii copaci :(

 

Is curios daca se baga lumea la iesirea asta, parca vad ca isi gasesc Sambata ce sa faca... sa isi vopseasca oole :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Numai interoga omu` Las` ca vedem noi Sambata ce ii prin zona... am postat prea repede oricum si devenim nerabdatori mie deja mi pofta de un gratarel si aerul de padure (poate pute balta aia :D )

 

Termina-ti cu prostiile, copii copaci

 

Is curios daca se baga lumea la iesirea asta, parca vad ca isi gasesc Sambata ce sa faca... sa isi vopseasca oole

Mda, pute a pishat de broasca, ma, padurea aia cred ca e vizitata de 3 ori pe an... si atunci de padurar deci, o fi fain, om fi numa noi, nu vor fi gunoaie, nu pute nimic, in afara de cei nu se vor spala ( daca vor fi ) :( si se scrie "terminati " fara liniutza, copil copac :D

Editat de swartelf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca o mica completare, aseara ... adica in 19.Apr. am fost cu Ovi (picasso_ss) la o scurta plimbare prin oras pentru a poza pe "night" motoarele si ce este prin jur. :D

 

Pun cateva din poze aici, dar sa nu aglomerez foarte tare forumul intrati pe BLOG si vedeti si restul.

 

SL377066.JPG

 

SL377067.JPG

 

SL377071.JPG

 

SL377073.JPG

 

SL377077.JPG

 

SL377084.JPG

 

SL377089.JPG

 

SL377092.JPG

 

SL377094.JPG

 

SL377095.JPG

 

SL377098.JPG

 

 

 

si se scrie "terminati " fara liniutza, copil copac :D

Nu sti tu :( ... asa e mai fancy! :D

Editat de Lutzifer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai unii chiar tin cont de sarbatorile astea, pacatosule! :D

Chiar din acest motiv a venit Alex (fiul tău) cu ideea de a merge Sâmbătă in loc de Duminică să poată veni si cei care Duminică sărbăfloresc paÂştele. :(

Asta e Âşi ideea de a se simtii omul bine Âşi de a sărbătorii, prin faptul că ieÂşim la padure Âşi ne "simtem bine" câteva ore. După care fiecare la vopsit oo.

 

In cazul tău descopăr că îți place să biciui, poate ai alt program :D Kinki :D

 

PS:

Până una/alta azi ne vedem la ora 19:00 la Kaufland, că e JOI Âşi e "Moto Thursday" ! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar din acest motiv a venit Alex (fiul tău) cu ideea de a merge Sâmbătă in loc de Duminică să poată veni si cei care Duminică sărbăfloresc paÂştele. :(

Asta e Âşi ideea de a se simtii omul bine Âşi de a sărbătorii, prin faptul că ieÂşim la padure Âşi ne "simtem bine" câteva ore. După care fiecare la vopsit oo.

 

In cazul tău descopăr că îți place să biciui, poate ai alt program :D Kinki :D

 

PS:

Până una/alta azi ne vedem la ora 19:00 la Kaufland, că e JOI Âşi e "Moto Thursday" ! :D

Aduc eu biciu! Chiar ca nu mai aveti niciun Dumnezeu...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aduc eu biciu! Chiar ca nu mai aveti niciun Dumnezeu...

Mai avem unu, doi ... vrei si tu ? :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Kato, din cate stiu eu Sambata nu e nici o sarbatoare, asa ca, ce legatura are ?

E Sf Gheorghe, fraiere :(

 

In cazul tău descopăr că îți place să biciui, poate ai alt program

Eu am intotdeauna program, nu-ti face griji

Te-am facut "pacatos" pentru ca iei in deradere una dintre cele mai mari sarbatori crestine

Nu e nevoie sa crezi, e suficient sa respecti :D

Editat de Korben Dallas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E Sf Gheorghe, fraiere :D

 

 

Eu am intotdeauna program, nu-ti face griji

Te-am facut "pacatos" pentru ca iei in deradere una dintre cele mai mari sarbatori crestine

Nu e nevoie sa crezi, e suficient sa respecti :D

 

E sfântul KATO, un fel de sfânt ca si ADAM si EVA! :(

 

In legătură cu PaÂştele nu cred că am zis ceva rău sau jignitor referitor la cei ce țin această sărbătoare... mai fac Âşi eu mici glumițe pe tema asta. Dar nu am absolut nimic cu cei care sărbătoresc, cred si respectă PaÂştele.

 

Am intrebat Âşi eu de curiozitate, oare câți o să vină la iarbă verde Sâmbăta în loc de Duminică, când intr`adevăr este PaÂştele Âşi lumea stă acasă in familie.

 

Pe mine sincer "mă lasă rece" toate aceste sărbatori, dar le doresc tutror Sărbători Fericite!

 

Nu cred că are rost să ne punem acuma aici pe forum să dezbatem sărbătorile... sau măcar să ne mutăm pe topicul dedicat vorbărelii de toate zilele. :D

 

Să nu fiu total offtopic, pentru cei care vor Sâmbătă să vină la iarbă verde la păscut de paÂşte... ora 12:00 la BILLA pentru cumparaturi este ok?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Să reluăm detaliile pentru mâine Sâmbătă 22.Apr.2011. Mărădeanu a fost in recunoaÂştere în zonă Âşi a venit cu niÂşte informații :D , astea de mai jos:

 

La Utvinis am gasit niste zone fainute langa o balta, o poienita, drum bunicel (1 km de pietris fin, 2 km de drum de tara... niste pietricele si mult praf)

Trecem printr-un satuc as putea spune... uitat de lume si foarte sarac, odata ajunsi acolo gasim destule crengi pentru gratar.

 

 

20042011064.jpg

 

 

(aici se vede doar una)

20042011070.jpg

 

balta

20042011071.jpg

 

Locul de întâlnire rămâne la BILLA din Micalaca, la ora 12:00. Aduceti cu voi izoprene (izolir), slapi, pantaloni scurti, cremă de soare si ce mai vreti voi. :( Daca ne adunăm destui Âşi se face rost Âşi de o minge, se poate da cu picioru in ea pe acolo. :D

Editat de Lutzifer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tin sa te anunt ca sfantu gheorghe a fost mutat de vladica luni in 25

 

Verifica asta afara ("check this out" :D )

http://www.calendar-ortodox.ro/luna/aprilie/aprilie23.htm

 

In legătură cu PaÂştele nu cred că am zis ceva rău sau jignitor referitor la cei ce țin această sărbătoare... mai fac Âşi eu mici glumițe pe tema asta. Dar nu am absolut nimic cu cei care sărbătoresc, cred si respectă PaÂştele.

 

Atunci te iert :( :D

Editat de Korben Dallas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Verifica asta afara ("check this out" :( )

http://www.calendar-ortodox.ro/luna/aprilie/aprilie23.htm

 

Scuze de off-topic!

 

Aveam perceptia ca nu prea exista compatibilitate intre Ortodoxie si motociclism. De-aia ma si gandeam ca nu prea am ce cauta in grupul celor ce calaresc motoare. Sunt incantat sa vad ca un transalpist "cu state vechi" traieste "senzatii tari" si cu ocazia sarbatorilor crestine, nu doar atunci cand se afla calare pe mobra.

Pe cei lasati "reci" de aceste sarbatori si de viata duhovniceasca in general, speram ca intr-un timp cat mai scurt si inainte de a cere de nevoie ajutorul Lui Dumnezeu, sa-i lase ... "calzi" aceste apropiate sarbatori si toate celelalte de peste an.

 

Sarbatori fericite tuturor.

Editat de adris
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...