Sari la conținut

Intilnirile De Anul Asta (pareri)


popi
 Share

Postări Recomandate

:cheers: Majoritetea stim ce inseamna o intilnire, ori prin faptul ca am fost ....ca simpli participanti ori prin faptul ca ne-am implicat mai mult sau mai putin la organizarea ei. Ce a-ti dori sau propune de la intilnirile din acest an teme, subiecte, discutii...etc.

Asfalt uscat...... :burnout: :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

/index.php?showtopic=8645 aici se discuta ce vrem si ce nu vrem de la intrunirilor moto, sunt scrise cam 8 pagini, intra si vezi ca sunt chiar idei bune in unele posturi. Poate sari si tu cu ceva idei, iar daca esti organizator de asa ceva, atunci poate gasesti ceva interesant de pus in practica. DOAMNE AJUTA!!! :burnout:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:angryfire: Majoritetea stim ce inseamna o intilnire, ori prin faptul ca am fost ....ca simpli participanti ori prin faptul ca ne-am implicat mai mult sau mai putin la organizarea ei. Ce a-ti dori sau propune de la intilnirile din acest an teme, subiecte, discutii...etc.

Asfalt uscat...... :angryfire: :angryfire:

 

ce ar trebui sa stie un incepator , cu ce anume sa vina echipat la el, nici macar nu stiu ce sa intreb .

Orice raspuns ie bine venit... :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
/index.php?showtopic=8645 aici se discuta ce vrem si ce nu vrem de la intrunirilor moto, sunt scrise cam 8 pagini, intra si vezi ca sunt chiar idei bune in unele posturi. Poate sari si tu cu ceva idei, iar daca esti organizator de asa ceva, atunci poate gasesti ceva interesant de pus in practica. DOAMNE AJUTA!!! :blbl:

E ok ce zici tu... :wave: dar ma interesau strict pareri sau perspective legate de intilnirile din lista acestui an, nu neaprat ca organizator dar prin prisma anilor trecuti ce ne/am astepta de la ele, unele au avut lucruri care ne/au placut altele mai putin. :moto:

 

ce ar trebui sa stie un incepator , cu ce anume sa vina echipat la el, nici macar nu stiu ce sa intreb .

Orice raspuns ie bine venit... :moto:

Scuze de intirziere dar am fost la o tura in Croatia!

In primul rind sa iti stabilesti datele si intilnirile la care vrei sa mergi (vezi pe topic), iti calculezi bugetul alocat si hotaresti cu cine mergi prieteni, prietene, prietenele prietenilor..............! :) pe unde vrei sa stai daca vrei mai confortabil poate la o cabana din apropiere sau ceva pus la dispozitie de organizatori (ia legatura cu ei date pe topic) sau de-al nostru fiind poate si la cort, dar capricioasa fiind vremea inca s-ar putea sa fie rece!!!!!!! Deci atentie ceva bagaj in plus sac de dormit etc.

De mincare de obicei nu sunt probleme gasesti c/am tot ce ai vrea pe 2-3 zile, dar sau mai intilnit cazuri cu meniu nu prea variat doar mici, gratare, bere si idem dar daca nu esti prea pretentios e OK!

La mincare la coada uneori au fost probleme lume multa si mincarea servita doar in 1-2 locuri asta poate fi o situatie nasoala tra sa stai mult la coada!!!!!!!!!!!!!!!!

Pretul biletelor a variat anul trecut intre 25-40 Ron depinde de intilnire poti afla detalii tot pe topic............

Deci asfalt uscat...... :lol: si dsitractie placuta!

 

E ok ce zici tu... :ok: dar ma interesau strict pareri sau perspective legate de intilnirile din lista acestui an, nu neaprat ca organizator dar prin prisma anilor trecuti ce ne/am astepta de la ele, unele au avut lucruri care ne/au placut altele mai putin. :ok:

 

 

Scuze de intirziere dar am fost la o tura in Croatia!

In primul rind sa iti stabilesti datele si intilnirile la care vrei sa mergi (vezi pe topic), iti calculezi bugetul alocat si hotaresti cu cine mergi prieteni, prietene, prietenele prietenilor..............! :moto: pe unde vrei sa stai daca vrei mai confortabil poate la o cabana din apropiere sau ceva pus la dispozitie de organizatori (ia legatura cu ei date pe topic) sau de-al nostru fiind poate si la cort, dar capricioasa fiind vremea inca s-ar putea sa fie rece!!!!!!! Deci atentie ceva bagaj in plus sac de dormit etc.

De mincare de obicei nu sunt probleme gasesti c/am tot ce ai vrea pe 2-3 zile, dar sau mai intilnit cazuri cu meniu nu prea variat doar mici, gratare, bere si idem dar daca nu esti prea pretentios e OK!

La mincare la coada uneori au fost probleme lume multa si mincarea servita doar in 1-2 locuri asta poate fi o situatie nasoala tra sa stai mult la coada!!!!!!!!!!!!!!!!

Pretul biletelor a variat anul trecut intre 25-40 Ron depinde de intilnire poti afla detalii tot pe topic............

Deci asfalt uscat...... :rock: si dsitractie placuta!

una din intilnirile la care am fost de 2 zile mai precis pe 28,29,30.05 Novi-sad Serbia excelent..... mai ales drumul pina acolo cu cele intimplate si locatia aleasa vechea cetate din Novi Sad pe malul Dunarii PeisaJ SUPERB!

ORGANIZAREA cel putin la locatie mai lasa de dorit cel putin din pdv. al mincarii ca de bautura nu se ducea lipsa, in rest Parada organizata OK si cu tot concursul politiei rutiere ;) poate ar mai putea lua exemplu si cei de pe la noi in unele cazuri.....

cred ca si prietenii din Timisoara :D care au fost prezenti pot sa spuna cite ceva... merci :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...