Sari la conținut

Iesiri................ture


alin_barburas
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 857
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

km rai nu multi :) Ati jucat cu mandrele din Varsolt? Noi nu am mai putut sta

 

aline data viitoare cautam drumuri mai bune :) neam uitat si noi pe acolo si am venit acasa...k s-a facut frig :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aline data viitoare cautam drumuri mai bune :) neam uitat si noi pe acolo si am venit acasa...k s-a facut frig :)

Am umblat cu mobra si pe drumuri mai rele, ma descrurc si off-road. A fost frumos, de mult nu am iesit cu mobra din zona asa ca nu conteaza asa tare drumul. Mai tare cred ca va deranjeaza pe voi astia cu motoare reising, ca voua nu va baleneste suspensia pe denivelari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am umblat cu mobra si pe drumuri mai rele, ma descrurc si off-road. A fost frumos, de mult nu am iesit cu mobra din zona asa ca nu conteaza asa tare drumul. Mai tare cred ca va deranjeaza pe voi astia cu motoare reising, ca voua nu va baleneste suspensia pe denivelari.

a fost bine....iar drumu il cunosc f bine asa ca pt mine nu a fost ceva rau...e nasol cu atatea gropi , galmea alea alea dar inca nu ma plang si na a mea e sport-touring :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu fost la mare... baia. si condus una bucata kawa vulcan drifter de la bar pana la diesel. si din cate vedeti is intreg si la fel si motoru...da un cancer de frig ce mi-o fost.... trazneasca... no da iara m-am laudat sei? no asta e...

 

 

 

 

 

Ti-a fost frig in blugi? Serios?

Nu-mi vine sa cred!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu fost la mare... baia. si condus una bucata kawa vulcan drifter de la bar pana la diesel. si din cate vedeti is intreg si la fel si motoru...da un cancer de frig ce mi-o fost.... trazneasca... no da iara m-am laudat sei? no asta e...

 

 

ti-o fost frig de la morcov :duel: :) :) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator montecristo
ti-o fost frig de la morcov :) :)

 

ma, nu neg, da lasa ca l-am scos azi, ca am fost cu pisicuta mea bandajata pana la tara(ceapoca city=pericei) si dupa aia am urcat pe deal la 9 seara :D mi-o fo dor... :duel: asa frumos, incet...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator montecristo

eu acum am sosit de a servici, fac un dus si ies prin oras. ne vedem sus. daca nu ploua.

Editat de montecristo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Negreni se baga careva? Eu unul daca am ceva bani pe mine ( ca deocamdata sunt paduche ) si daca e vreme buna m-as duce. Pana acum am vb cu Oxi care a zis prezent, de fapt el m-a chemat. In principiu e vorba de ziua de sambata, 11 octombrie. Stiu ca targul incepe de joi sau de cand, insa mai iute nu se poate. Pana atunci mai este vreme, insa ar fi ok daca am merge mai multi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Negreni se baga careva? Eu unul daca am ceva bani pe mine ( ca deocamdata sunt paduche ) si daca e vreme buna m-as duce. Pana acum am vb cu Oxi care a zis prezent, de fapt el m-a chemat. In principiu e vorba de ziua de sambata, 11 octombrie. Stiu ca targul incepe de joi sau de cand, insa mai iute nu se poate. Pana atunci mai este vreme, insa ar fi ok daca am merge mai multi.

Eu vin sigur,dar am zis ca mergem cu conserva ca avem planuri serioase sa cumparam juma de targ.:) Desi stau pe ganduri la ce aglomeratie a fost anul trecut nu mi-ar surade nici cu conserva deoarece mori incet pana ajungi la destinatie din cauza aglomeratiei.Sa vedem oricum mai pove pana atunci.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai azi vam vazut cand ati coborat de pe deal ;) ...si ati fost multi.....luka, sau oricare ma stie ;) ..dati un tarrrrr cand mai dati ture pana la Nelu:D sau stiu eu pe unde :)

Eu am tulit-o de cum am ajuns acasa,dar tu nu vezi ca e vreme buna? Astepti pana te suna careva? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi cand am coborat de pe meses am facut pana:))

mai exact langa politie...deci astept sa vina cauciucul ca din cauza aia am facut pana.O fost prea subtire cauciucul ca o trecut si de al 2 strat de sarma:D :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi cand am coborat de pe meses am facut pana:))

mai exact langa politie...deci astept sa vina cauciucul ca din cauza aia am facut pana.O fost prea subtire cauciucul ca o trecut si de al 2 strat de sarma:D :unsure:

Eu intr-o zi , inainte sa urc pe Meses am bagat benzina. Da nu mai stiu cum ii ,era de mult. De cel putin 2 saptmanai. Ca atunci erau gratis banii. Si am vazut si un caine pe drum. Da era alb. Si cufurit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...