Sari la conținut

Iesiri................ture


alin_barburas
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 857
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Mda, cu miros de egrasie.

De ce nu pe Meses? Tot zicem de chef acolo da in veci nu se intampla. Oricum e locul unde mergem cu totii, place la toata lumea. Acuma de taxi pana acolo nu moare nimeni.

Dar inca nu s-a inchis sezonul :lol:

Miros de igrasie?! :lol: Nu ti dor de o bomba asa ca pe vremuri ? :lol: Ii oke si pe deal,dar m-am gandit acolo ca e mai la indemana tuturor si putem sta pana dimineata fara sa deranjam pe nimeni ca nu stiu cat o sa-i comvina la Adi sa stam pe capul oata noaptea chit ca e baiat de treaba.Mai tatonam,vedem ca doar avem vreme.Mie mi indiferent care din locatiile astea atata timp cat sunt toti multumiti si opteaza pt oricare dintre ele. :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Miros de igrasie?! :lol: Nu ti dor de o bomba asa ca pe vremuri ? :lol: Ii oke si pe deal,dar m-am gandit acolo ca e mai la indemana tuturor si putem sta pana dimineata fara sa deranjam pe nimeni ca nu stiu cat o sa-i comvina la Adi sa stam pe capul oata noaptea chit ca e baiat de treaba.Mai tatonam,vedem ca doar avem vreme.Mie mi indiferent care din locatiile astea atata timp cat sunt toti multumiti si opteaza pt oricare dintre ele. :disappointed:

Intradevar ii mai nasol la Adi ca nu prea te poti destrabala toata noaptea, de aceea era mai ok vara de chef acolo cand era deschisa terasa. Se putea inchide barul si noi sa behaim pe terasa pana in zori. Insa si un chef de zi ar merge inauntru, de buna dimineata pana ne lasa sufletul, intr-o zi mai friguroasa sa nu avem atatia "oaspeti" ( a se citi alti clienti ). Mie nu mi-e rusine sa ma imbat ziua :lol:

De putoare de mucegai chiar nu mi-e dor, sincer. Se poate si altundeva numai ca deja apar gusturile muzicale si alte celea. La unu nu-i place acolo, altu nu merge pt muzica etc. Ar trebui ceva neutru, un birt unde nu am mai fost niciunul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da in 10 mai care ati stat pa terasa ? ...

ahhh vrem sa facem cheful in oras sa ne chemam si pretenii de la bloc, sa vad cati motociclisti stim..., sa se intoarca blondele de solar dupa noi... da ....de ce nu?!

io unu ma lipsesc de tot felu de sindrofii... am venit cu ideea sa ne vedem noi intre noi... :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator montecristo

eu m-am gandit la tara undeva, as zice la mine dar nu depinde doar de mine, nu stiu daca este un bar sau locatie in care sa nu fi fost niciunul dintre noi.... sau la viteza ucide, sau la domnu ce are biliardul... :lol: noah.... ar putea merge si o "iarba verde" cu un foc de tabara seara.... cam atat imi debiteaza mintea la ora asta... :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intradevar ii mai nasol la Adi ca nu prea te poti destrabala toata noaptea, de aceea era mai ok vara de chef acolo cand era deschisa terasa. Se putea inchide barul si noi sa behaim pe terasa pana in zori. Insa si un chef de zi ar merge inauntru, de buna dimineata pana ne lasa sufletul, intr-o zi mai friguroasa sa nu avem atatia "oaspeti" ( a se citi alti clienti ). Mie nu mi-e rusine sa ma imbat ziua :disappointed:

De putoare de mucegai chiar nu mi-e dor, sincer. Se poate si altundeva numai ca deja apar gusturile muzicale si alte celea. La unu nu-i place acolo, altu nu merge pt muzica etc. Ar trebui ceva neutru, un birt unde nu am mai fost niciunul.

...hmm ceva neutru chiar nu imi vine in minte.In oraselul asta nu prea avem de unde alege.Singura locatie care mi-a trecut prin minte era la Old Jack,deoarece acolo poate fiecare poate sa-si bage ce muzica vrea ,sa urle cat il tin balamalele ca nu deranjeaza pe nimeni.Omul ala ar fi de acord ma gandesc eu sa ne gazduiasca pt un bairam .Numai noi de noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Singura locatie care mi-a trecut prin minte era la Old Jack,deoarece acolo poate fiecare poate sa-si bage ce muzica vrea ,sa urle cat il tin balamalele ca nu deranjeaza pe nimeni.

mere si gutza? :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mere si gutza?

 

mere dara...la rotisor :lol: :) :lol:

io cred ca sezonul nu se mai incheie din anu in care Arpad nu si-o mai pus motocicleta la iernat...pt unii,pt restu io va propun Barul lui Blaj(zona centrala) :disappointed:

baru' lu' Blaj ii oke :bautura foarte ieftina,separeuri,femei care te baga sub masa...cool :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator montecristo

se arata vreme urata azi.. la naiba... dar eu tot ma bag daca mergeti undeva. :nono:

 

saracul soare, se zbate sa iasa... norii aia afurisiti nu-l lasa.. :rolleyes:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator montecristo

eu urc... imediat, adica pe al 3 jumate..

e k?

 

pardon, eu nu mai urc, is obosit. de juma de ora am ajuns din cj. m-am dat destul azi... organiati ceva pe maine daca va fi timp frumos. bafta sia sfalt uscat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...