Sari la conținut

Iesiri................ture


alin_barburas
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 857
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Luca asta numa vreme buna nu ii...... :drink:

Dar, totusi, iese cineva mai incolo cu motoru?

 

 

 

am fost io pe circuit ... cu masina ... ca batranii ... apasam ambreiajul cu dreptul, fuck, faina vreme

da ce io apucat pa aia cu dungile alea? si la urcare, adica sa ce? 'ta-i soarele de tampiti, parca vad ce fan Aurel Tamas a "gandit-o"

si cum se simt cu motorul? cam aiurea nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost io pe circuit ... cu masina ... ca batranii ... apasam ambreiajul cu dreptul, fuck, faina vreme

da ce io apucat pa aia cu dungile alea? si la urcare, adica sa ce? 'ta-i soarele de tampiti, parca vad ce fan Aurel Tamas a "gandit-o"

si cum se simt cu motorul? cam aiurea nu?

Aiurea rau, mie cel putin imi creeaza un discomfort psihic :moto: Sti ca aluneca motoru usor pe ele si sunt puse unele chiar unde tre sa te inclini inainte sau dupa curba. Cand le iei inclinat pot fi nasoale, iti cam topaie roata si esti jos. PENAL. Au si vreo 5 cm inaltime. Tot timpul indrept motoru cand vad din alea si ii destul de aiurea faza, iti taie chefu. Is pe ambele sensuri si la cat is de aproape curbele , numa te incurca. Ma mir ca nu or pus si in Ciumarna, ca atunci era misto. Sa te inclini de musai pe vibratoare :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost io pe circuit ... cu masina ... ca batranii ... apasam ambreiajul cu dreptul, fuck, faina vreme

da ce io apucat pa aia cu dungile alea? si la urcare, adica sa ce? 'ta-i soarele de tampiti, parca vad ce fan Aurel Tamas a "gandit-o"

si cum se simt cu motorul? cam aiurea nu?

poi au umplut europeanul de dungi ...sa nu fie asa monoton :drink: ... idioti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bag pixu'n capul lor de isteti.Le-au pus abuziv,parca numai in ciuda noastra.Inconstienti dreq ca absolut deloc nu se gandesc la noi. :drink:

 

As vrea sa il vad pe Capalnasiu pe R1-le lui cum ia curbele pe dungile alea ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As vrea sa il vad pe Capalnasiu pe R1-le lui cum ia curbele pe dungile alea ...

Nu cred ca o sa-l vezi cu motorul pe meses sau prin oras... Nu cred ca are atata curaj sa iasa cu motorul pe drum, dupa cate aberatii a spus.

Parerea mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sfinti si apostoli ...s-a apucat sa ninga :laugh: mi-am zis ca stau ca stau pana se zvanta putin soseaua ca am vazut razele sarelui pt cateva minute,dar acum cerne cu pofta.Cauciucul mi prea ros sa urc in asemenea conditi.Oricum nu este exclus sa mai urc azi.In caz ca da te sun :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sfinti si apostoli ...s-a apucat sa ninga :D mi-am zis ca stau ca stau pana se zvanta putin soseaua ca am vazut razele sarelui pt cateva minute,dar acum cerne cu pofta.Cauciucul mi prea ros sa urc in asemenea conditi.Oricum nu este exclus sa mai urc azi.In caz ca da te sun :laugh:

 

noroc ca am iesit ieri....cine stie cand o sa mai fie conditii :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator montecristo

deci pana la urma acum se va tine in aces weekend? ziceti da ori ba. ca, eu unul, nu mai inteleg nimic,dar....cand am inteles eu vreodata ceva?...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...