Sari la conținut

Intrunire Pentru Comunisti Care Merg La Mare De 1 Mai


sangre
 Share

Postări Recomandate

Asadar...

Andrei (White Raven) sa nu ma injuri ca deschid un topic cu mersul la mare concurent cu excursia organizata de tine la munte...

 

Din cate am precizat eu pe 1 Mai (joi dimineata - in jur de 9.30 , max.10.00 de la Dinamo din fata!) plec la mare cu Uralul...

Ca suntem mai multi ca nu...eu tot plec la mare...

Din cate am inteles de la Cristi 57 ar mai fi cativa doritori care sa mearga...

 

care vreti sa mergeti....stiti ora si locul de unde vreau sa plec....

 

care vreti sa mergeti ???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..eu sunt liber pe 2,3 si 4, asta inseamna ca pot pleca vineri indiferent de ora.

daca trebe neaparat joi, poate ma invoiesc o zi... mai vedem ce-o fii pana atunci, n-as vrea sa scap grupul.

astept si parerea lui @aleko

@rocknroll, ce faci d-le? tu nu spui nimic?

Editat de cristi 57
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

plecarea este joi dimineata la ora 9.30 - 10.00. Eu atunci plec...daca majoritatea grupului hoatarste sa vina vineri atunci o sa ne vedem in vama...dar ideal ar fi sa plecam toti joi dimineata

 

Asadar ..plecarea este JOI DIMINEATA!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma vine fiecare cu ce are si ce poate..daca plecam la mare nu este un grup exclusivist...daca e Ion care are harley si are placerea sa mearga cu mine cu Uralul meu...de ce nu... :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asadar...

Andrei (White Raven) sa nu ma injuri ca deschid un topic cu mersul la mare concurent cu excursia organizata de tine la munte...

 

Din cate am precizat eu pe 1 Mai (joi dimineata - in jur de 9.30 , max.10.00 de la Dinamo din fata!) plec la mare cu Uralul...

Ca suntem mai multi ca nu...eu tot plec la mare...

Din cate am inteles de la Cristi 57 ar mai fi cativa doritori care sa mearga...

 

care vreti sa mergeti....stiti ora si locul de unde vreau sa plec....

 

care vreti sa mergeti ???

 

 

mah nu am dece sa te injurQ!!! cine vrea sa mearga cu noi il asteptam cu bratele deschise!! la noi or sa fie serpentine si palinca !! la voi nisip si gagicii!! da asta este!!

 

 

bafta sa fie.. sa nu va lase motoarele in drum si distractie cat cuprinde!!! :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

oameni buni...clipa cea mare pentur mine...se apropie...

maine dimineata plec la mare cu Uralul....care mai mergeti sau ce ati planuit?!!!

 

Succes si ne vedem in vama (care vin)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, eu cu @cristi_57 plecam maine la 9-10 spre: Fierbinti-Urziceni-Slobozia-Braila-Macin unde o sa si dormim (nu stim unde inca, gasim noi un loc), duminica macin-valul lui traian la @rock'n'roll, dupa aia vedem noi, in principiu spre eforie nord la intrunire seawolfs.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...