Sari la conținut

18.04.2008 Accident Zona Lia Manoliu B-69-chr


BYE
 Share

Postări Recomandate

Am ajuns in zona la cca 5-10minute dupa impact,motociclistu era intins pe bancheta din spate a unui opel astra(nu misca),politia nu ne lasa sa ne apropiem(toate astea se petreceau pe la orele 22:00 pe 18.04.2008).Motoru era facut praf.Stie cineva ceva de motociclist?e ok?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce motocicleta motocicleta a fost implicata in accident ? Sper sa fie motociclistul ok.

 

 

Motoru se deplasa dispre piatza muncii pe bulevardul Basarabia,un opel astra pare ca a iesit d p o strada secundara din dreapta motociclistului si a vrut sa faca stanga la intrarea pe bulevard(acolo e si o statie de tranvai).Motosiclistu a intrat in pragu masinii(probabil a apucat sa culce motocicleta),masina era blocata pe linia de tranvai(14).Cand am ajuns eu motocicleta era langa trotuar,cred ca era o honda sport(gri) mai vechiutza dar era avariata tare(rupta).Dupa 10-15 minute a venit salvarea.Politia nu lasa pe nimeni sa se apropie de el,era ashezat pe bancheta din spate(in opel) cu fata in jos si nu misca.Sper sa fie bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...