Sari la conținut

Iesire De Paste-1 Mai


eti_radu
 Share

Postări Recomandate

Luni 28 Apr o sa plec eu (Transalp) si prietena mea (F650 ST) pe urmator traseu aproximativ Rm.Valcea- Sibiu- Turda- Valea Ariesului-Campeni-Hunedoara (Castelul Huniazilor)- si retur catre valcea (traseu nedecis inca)

 

Am la dispozitie 6 zile, nu o sa fie tura de forta (prietena e relativ incepatoare) poze, peisaj etc.....

 

Cine doreste sa se alature pe orice portiune de traseu este binevenit. Cazarea pe la pensiuni in principiu, eu am deja ceva aranjat pt Turda in prima zi. Zilele urmatoare o sa postez si un draft al traseului.

 

:bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Luni 28 Apr o sa plec eu (Transalp) si prietena mea (F650 ST) pe urmator traseu aproximativ Rm.Valcea- Sibiu- Turda- Valea Ariesului-Campeni-Hunedoara (Castelul Huniazilor)- si retur catre valcea (traseu nedecis inca)

 

Am la dispozitie 6 zile, nu o sa fie tura de forta (prietena e relativ incepatoare) poze, peisaj etc.....

 

Cine doreste sa se alature pe orice portiune de traseu este binevenit. Cazarea pe la pensiuni in principiu, eu am deja ceva aranjat pt Turda in prima zi. Zilele urmatoare o sa postez si un draft al traseului.

 

:D

 

Ce zici de plimbarea ASTA ? Inca doo Transalpuri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi de propunere. Am intrat (cu greu) pe forumul TA.ro si am vazut detaliile. Suna tentant dar din pacate nu de data asta. Campia Turzii este checkpoint (rude....must see:) ) iar apoi la coborare ma gandeam si eu pe herculane mai ales ca de 1 mai imi merg prietenii la catzarare este in fiecare an Herculane climbing open, dar ramane de vazut cum se comporta dupa atata drum, este incepatoare remember :D . Deci traseul mi e oarecum fix pana in HD apoi on vera...

 

nr meu este 0741188109 daca e sa ne vedem pe traseu ne auzim la tel....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce-as mai merge si eu cu voi , da` nu ma lasa prietena . In primul rand ca ea vrea la mare si in al doilea rand nu merg eu cu ea in spate atata drum si pe un traseu asa frumos . Drum bun si vreme frumoasa sa aveti ! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...