Sari la conținut

enduro 400 - 600 ccm


Postări Recomandate

Mi-am luat Dominator pana la urma, sa vad ce-o fi si cu honda asta, tre sa reglez supape, sa ung lantul, etc  :laugh:  La intruder bag numa gaz si merge  :drink:

 

Ai facut cea mai buna alegere.

Eu am avut Dominator timp de 5ani si am fost foarte multumit de el.

In ceea ce priveste racirea pot sa spun ca este mai eficienta decit la Kawasaki KLR 650. Acum citiva ani fiind in concediu la mare m-am imprietenit cu un neamt care avea KLR-ul. In ziua aceea, dupa 1 ora de mers prin oras in forja (ca sa ma tin aproape de KLR) am oprit la un supermarket. Dupa ce am coborit din sa am apropiat mina de motorul neamtului. L-am atins si m-am fript. La Dominator in schimb aproape ca puteam tine mina pe motor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Si eu ma tot gandesc intre o Suzi si o Hondita dar problema care apare, si inca nu am gasit un raspuns, ar fi urmataorea: voi care avezi NX650 si Respectiv DR650 RSE puteti sa imi spuneti si mie consumurile. Pe mine ma tenteaza mai mult un DR decat un Dominator dar pe langa modul in care ma voi simti pe unu die ele va incluinclina inspre invingator si consumul.

Iar reviziile si piese se gasesc al fel de usor si la unu si la altul? iar ca costuri de intretinere care sunt valorile?

 

Salutari si numa` bine

 

:birthday:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...