Sari la conținut

Mz Es175-1961


judas
 Share

Postări Recomandate

bigstar.gif Vand MZ ES 175 - 1961 , RESTAURAT IN PROPORTIE DE 90% . functioneaza perfect, acte in regula, nr.nou + o gramada de piese: motor complet 80%, rezervor, scaune, huse scaun in stare ok, 2 carburatoare functionale{ 175

+ 250} ambele cu cot cu tot, piese de apriondere, 2 seturi de manete +comenzi , un sistem complet de soc { maneta + suport} oglinda far+ rama + sticla, etc . CONTACT : 0745 035 748 , SAU judas_fanpost-22318-1209534110_thumb.jpgpost-22318-1209534153_thumb.jpg PRET : 550 EURO

Editat de judas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate sa nu-mi placa aparatoarea rotii din fata? (sau cum s-o numi) mi se pare prea mare si prea sus. sau poate doar pentru ca e prea sus mi se pare mare.

bafta la vanzare!

Este pe cric cand o pune pe roti cred ca va cobora putin. Am fost la REMAT in Baia Mare momentan n-au nimic.

Cu stima

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator gabrielradulescu

:rusinica: cum ...numa 20 de bulioane vechi? ... numai un motor in stare buna e muult mai mult...CHIAR ASA: functioneaza? :blbl: GLUMESC! E CHIAR FRUMOS MOTORUL! Asta nu-i pret de MZ din 1961... poate de scuter... da' nici scuter nu gasesti la 500 euro...

 

am si eu Jawa din 1961 , da' mai e mult pana o sa arate ca MZ-ul tau :rolleyes:

ciao!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate sa nu-mi placa aparatoarea rotii din fata? (sau cum s-o numi) mi se pare prea mare si prea sus. sau poate doar pentru ca e prea sus mi se pare mare.

bafta la vanzare!

Aripa aia din fatza a MZului se asorteaza foarte fain cu o fustitza scurta si ridicata :rusinica: ...iti spun eu ...si cred ca toata lumea ma aproba la faza asta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator gabrielradulescu

foarte de acord drobule , DAR , daca n-ar avea farul "gat de lup" si aripa aia de fatza , atunci NU AR MAI FI MZ :rolleyes: (parerea mea)

"membrele" forumului intotdeauna au pareri diferite :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte de acord drobule , DAR , daca n-ar avea farul "gat de lup" si aripa aia de fatza , atunci NU AR MAI FI MZ :rolleyes: (parerea mea)

"membrele" forumului intotdeauna au pareri diferite :rusinica:

As fi interesat. Mai discutam la pret?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de unde si cat?

As dori un mosulet priceput la M72-uri. II ofer o ocupatie si basca ii mananc si pensia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
frumusel mosul asta din '61 :kiss: . e pe 6 sau pe 12V?

:crack: Instalatia e pe 6v refacuta nou, dupa schema originala, iar releul de incarcare e al lui , cel original si perfect functional. Pretul ramane acelasi cu piese cu tot ! Actele sunt in regula. :rusinica:

 

frumusel mosul asta din '61 :) . e pe 6 sau pe 12V?

:wink: Anuntul cu vanzarea ramane valabil. UP !

 

:lol: Instalatia e pe 6v refacuta nou, dupa schema originala, iar releul de incarcare e al lui , cel original si perfect functional. Pretul ramane acelasi cu piese cu tot ! Actele sunt in regula. :rolleyes:

 

 

:lol: Anuntul cu vanzarea ramane valabil. UP !

:D UP! 500 EURO , FARA PIESELE CE LE AM IN PLUS...

 

 

:lol: Instalatia e pe 6v refacuta nou, dupa schema originala, iar releul de incarcare e al lui , cel original si perfect functional. Pretul ramane acelasi cu piese cu tot ! Actele sunt in regula. :blbl:

 

 

:moto: Anuntul cu vanzarea ramane valabil. UP !

 

 

:lol: UP! 500 EURO , FARA PIESELE CE LE AM IN PLUS...

Nimanui nu-i trebuie un ES superb si functional din toate punctele de vedere?

OK, mai ieftin nu-l dau, deci nu-mi ramane decat sa-l infoliez si sa-l pun vreme lunga la pastrare...Declar topicul inchis ///////

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...