Sari la conținut

Peugeot Eliseo


R1deR^xXx
 Share

Postări Recomandate

Am vazut scuterul asta in curte la un prieten dar nu am mers cu el ca trebuie sa-i schimbe aprinderea.Mi-a placut mult forma lui,faptul ca este mare si ca stai relaxat pe el,si cum peste o luna imi schimb scuterul,m-am gandit ca ar fi o optiune.Insa nu am vazut niciunul in trafic asa k habar n-am cum se aude,e in 2T sau 4T,asta avea 100 pe bord.e de 50cc sau 125? eu cred ca de 50 este.Asa ca invit detinatorii,sau cei care au mers cu asa ceva,sau au vazut,sa spuna tot ce stiu despre acest scuter,Calitati SI DEFECTE!!!!

Bafta :)

 

Din atatia motociclisti si scuteristi chiar nu stie nimeni nimic de acest scuter???? :moto: ..si e Peugeot Elyseo,greseala mea..!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut scuterul asta in curte la un prieten dar nu am mers cu el ca trebuie sa-i schimbe aprinderea.Mi-a placut mult forma lui,faptul ca este mare si ca stai relaxat pe el,si cum peste o luna imi schimb scuterul,m-am gandit ca ar fi o optiune.Insa nu am vazut niciunul in trafic asa k habar n-am cum se aude,e in 2T sau 4T,asta avea 100 pe bord.e de 50cc sau 125? eu cred ca de 50 este.Asa ca invit detinatorii,sau cei care au mers cu asa ceva,sau au vazut,sa spuna tot ce stiu despre acest scuter,Calitati SI DEFECTE!!!!

Bafta :rusinica:

 

Din atatia motociclisti si scuteristi chiar nu stie nimeni nimic de acest scuter???? :blbl: ..si e Peugeot Elyseo,greseala mea..!!!

Sunt si de 49 si de 125.Cel care l-ai vazut tu era de 49 daca avea 100 pe bord.Eu cred ca sunt niste scutere bune atat timp cat politia din bucuresti le foloseste.... :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...