Sari la conținut

Yamaha Bw's 100c


Vlaaad
 Share

Postări Recomandate

am aruncat o privire pe topicurile din sectiunea scutere ...si nu am vazut pe nimeni cu bw's....si imi este frica sa nu fi facut o alegere gresita... Am sa poztez si niste poze cu scuterul cand o sa am timp! astept si eu niste parerei despre aleagera mea !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bun venit in primul rand! se pare ca suntem vecini (app, nu ai fost cu el azi -duminica- in targ la alba ? ). nu e o alegere proasta. yamaha sunt scutere bune, calitate, fiabilitate si usurinta in tuning. piata pieselor de schimb este vasta.

sa`l folosesti sanatos. cat mai multi km fara probleme !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ms pt urare....nu am fost cu el in targ ... eu ieri l-am cumparat :rusinica: apropos... tu esti din sebes ?

Editat de Vlaaad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as putea sa va contrazic...am personal un Booster Next Generaton, iar un prieten are yamaha (BW's) ambele fiind de 49 cc. Arata identic, difera doar culoarea. Merg foarte des cu amandoua, iar BW's nu depaseste 50 km/h (probabil ca e limitat...e aproape nou si nu are decat vreo 6k km), iar al meu ajunge lejer la 70, dar este mai vechi mana a doua...a treia.... :laugh: Pun si o poza doar cu al meu, deoarece cu BW's nu am. Eu am deschis si un topic in care am zis ca am nevoie de amortizoare pt al meu...poate vede cineva aici...

Va salut cu farul!

post-19409-1210194787_thumb.jpg

Editat de alexutzzzg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost asta vara in concediu in Turcia, la Kusadasi si vreau sa va spun ca este o puzderie de Yamaha BW's. Nu cred ca mai poti vedea in alta parte atatea scutere modelul asta (si bininteles ca ele au cel putin 125cc, dar oamenii nu prea au treaba cu casca sau cu nr de inmatriculare...ce viata....:laugh:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost asta vara in concediu in Turcia, la Kusadasi si vreau sa va spun ca este o puzderie de Yamaha BW's. Nu cred ca mai poti vedea in alta parte atatea scutere modelul asta (si bininteles ca ele au cel putin 125cc, dar oamenii nu prea au treaba cu casca sau cu nr de inmatriculare...ce viata....:laugh:)

or fi bune ca de aia le cumpara lumea :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iti spun eu ca e la fel de lung...la aspect are modificari dar la partea mecanica in afara de kit (care la tine e de 100cc) e la fel...

tu glumesti presupun .... tu nu vezi ce mare e carena de la bws din spate si ce mica ii la booster .... chiar nu observi ?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine cum zici tu... nu are rost sa mai incerc pt ca nu am cu cine...

deci

mbk booster ng are 1 metru

yamaha bw's are 10024323 metrii

 

e bine?

sincer ...eu nu am nimic cu tine doar iti ziceam ca nu is la fel cum zici tu ... stiu ca ti rusine sa recunosti ca ai gresit ...

Sa ai o noapte buna ca nici eu nu am ce vb cu astia care se oftica !

Editat de Vlaaad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine cum zici tu... nu are rost sa mai incerc pt ca nu am cu cine...

deci

mbk booster ng are 1 metru

yamaha bw's are 10024323 metrii

 

e bine?

 

bine a zis Vlaaad ca ii mai lung yamaha bw's :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...