Sari la conținut

Catre Litoral.


dabix
 Share

Postări Recomandate

Anul asta n-am fost deloc pe litoralul rominsesc asa ca am s-o fac acum.

Destinatia : Plaja de la Corbu, undeva mai la nord de Navodari. Excursia cva include si o mica tura prin stufaris, daca-mi permite banditu' :rolleyes:.

Plecarea : Duminica dimineatza.

 

Momentan nu am decit traseul de intoarcere : A2 pt. ca e mult mai sigur, pe timp de noapte.

Editat de dabix
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anul asta n-am fost deloc pe litoralul rominsesc asa ca am s-o fac acum.

Destinatia : Plaja de la Corbu, undeva mai la nord de Navodari. Excursia cva include si o mica tura prin stufaris, daca-mi permite banditu' :rolleyes:.

Plecarea : Duminica dimineatza.

 

Momentan nu am decit traseul de intoarcere : A2 pt. ca e mult mai sigur, pe timp de noapte.

 

 

am fost eu pe acolo.....daca mergi cu banditu nu cred ca ai prea multe shanse sa dai o tura prin stufarish....drumul este destul de rau, are chiar shi portziuni destul de mari de nisip afanat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost eu pe acolo.....daca mergi cu banditu nu cred ca ai prea multe shanse sa dai o tura prin stufarish....drumul este destul de rau, are chiar shi portziuni destul de mari de nisip afanat.

 

Vedem la fata locului.

 

Nu stiu cit vor veni, eu am sa vin sigur.

traseul dus intors pe A2 Buc A2 - Cernavoda - Corbu - Navodari - Castelu - Vadu . Max 3 h de mers. Acelasi traseu va fi si la intoarcere.

Plecarea : Duminica ora 9:00 AM de la ultima benzinarie MOL inainte de intrarea pe autostrada. Mi-a placut intotdeauna sa merg duminica dimineata pe A2. E foarte foarte linistita.

Editat de dabix
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...