Sari la conținut

Am Nevoie De Piese Pentru Un Mz 150


Kiusro
 Share

Postări Recomandate

Salutare tuturor, am mare nevoie de un bord si un kilometraj de MZ 150, modelul acela care are contactul in stanga si kilometrajul in dreapta. Va rog mult daca aveti anuntati-ma si le platesc, nu le vreau gratis. Multumesc anticipat.

 

Sanatate!

Editat de Kiusro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor, am mare nevoie de un bord si un kilometraj de MZ 150, modelul acela care are contactul in stanga si kilometrajul in dreapta. Va rog mult daca aveti anuntati-ma si le platesc, nu le vreau gratis. Multumesc anticipat.

 

Sanatate!

:) Salut prietene ! Iarasi probleme cu micuta ? Incearca la adresa asta : gdr_peter. Poate face rost si de piese noi si second-hand.Bafta ! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc, incerc sa vad poate am noroc, ca se gaseste greu, si am incercat cu improvizatii dar nu merge.

 

pe domnul peter nu l-am gasit inca pe mess... nu are nimeni un bord din ala? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

concret ce te intereseaza aluminiul acela in care intra ceasurile?

de la etz 250 nu se potriveste?

un prieten(etz250) a cumparat din satu mare la 30ron(parca), daca te intereseaza iti dau eu nr de tel.

ceasuri nu ai sa gasesti noi doar din dezmembrari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motocicleta nu o vand eu, eventual vorbesc cu prietenul care este proprietar, dar nu cred ca vrea sa renunte le ea, ca si-a dorit de mult sa se plimbe cu ea in timisoara.

 

Da, ma refer la bordul acela, ochelari cum se mai zice, nu se potriveste cel de 250 si mai mult decat atat vezi ca la Ocani in TG. Mures gasesti ochelarii aia cu 220 de lei nu mai laudati pe altii ca-s scumpi...

 

Pai si bordul tot din dezmembrari ma astept sa pice... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi ca la Ocani in TG. Mures gasesti ochelarii aia cu 220 de lei nu mai laudati pe altii ca-s scumpi...

 

eu doream sa te ajut....dar vad ca nu ai nevoie, atunci nu stiu de ce ai postat....ai nevoie de ajutor si ai de unde sa il cumperi?!nu inteleg...dar nu conteaza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah, nu te supara, eu vb de piese in general sa iei de la Ocani ca-i mai ieftin, la Ocani nu gasesc modelul asta de bord, ca mai ca nu m-am rugat de ei sa se intereseze, deci nu am de unde sa-l cumpar... :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
mah, nu te supara, eu vb de piese in general sa iei de la Ocani ca-i mai ieftin, la Ocani nu gasesc modelul asta de bord, ca mai ca nu m-am rugat de ei sa se intereseze, deci nu am de unde sa-l cumpar... :D

:cheers: Salut ! Ceva noutati?

Ai gasit bord?Sa dau anunt pe forumul MZ CLUBhungary?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...