Sari la conținut

Voshod


comunist
 Share

Postări Recomandate

La Minsk cica s-ar potrivi (depinde cum le reglezi; s-ar putea sa-ti ridice curu' mobrei nitel).

Apropos, cumperi niste saboti? Eu i-am cumparat acum 2 ani drept saboti de Minsk si i-am tinut degeaba ca nu se potriveau (chestie de cativa mm, avand niste mici - dar vizibile - diferente fara de cele aflate deja pe motor) pana mi-a zis careva ca ar putea fi de Voshod.

Editat de Lt. Navarro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ..ma intereseaza acei saboti despre care spu ca sunt de voshod....

si acum revin cu intrebarea....daca se potrivesc amortizoarele de spate de la minsk, unde as putea sa gasesc o pereche macar second hand?

adresa mea de mail e constantin_mv

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-ar putea sa mearga ca au acelasi sistem de prindere numai ca sunt mai inalte cred...si mult mai rigide ca ij-ul e mai greu decat voshodul...si eu caut amortizoare sau simeringurile si garniturile din ele...am o pereche restaurate dar mai imi trenuie astea...ca nu are sens daca le pun cu cele vechi va curge din nou.numai bn si mai vb pe mess daca vrei tzi-am dat add.numai bine!!!...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu te chinui cu second hand. Cauta la Gaspar (e un nene de prin BT sau SV) cu care vorbesti la telefon, ii zici ce vrei si de unde esti care ti le pune pe autocar si te duci si le ridici de-acolo de la autogara cand vin, dand banii pa piese plus 5-10-15 lei in functie de cat de multe /grele/mari sunt piesele la sofer. Daca nu are de voshod zi-i sa-ti trimita de Minsk amortizoarele.

 

Caut si telefonul si pozele cu sabotii si il pun aici respectiv ti le trimit pe mess.

Editat de Lt. Navarro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

d-achiar....o sa am si eu nevoie de ceva piesaraie pt un asa animalut....gasesc vro rabla pt piese?eftina ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai gasesc editu... pujka me. Deci

0744.472.055 - Gaspar (si nu mai stiu exact cum, dar Gaspar e numele de familie).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...