Sari la conținut

Vand Aprilia Rs 50


gilerescu_boy
 Share

Postări Recomandate

vand aprilia rs 50 an 1998 se duce la un 90 -100 multiple imbunatatiri cum ar fi vopsea noua ,cauciucuri pirreli noi ,cdi nou,toba de yamaha tzr ,bord nou ,placute fata noi,semnalizari noi si multe altele care vrea sa ma contacteze in leg cu anuntu si chiar are bani sa bage id meu el_padre2007

:cheers: :D

post-26980-1211739753_thumb.jpg

post-26980-1211739764_thumb.jpg

post-26980-1211739774_thumb.jpg

post-26980-1211739782_thumb.jpg

post-26980-1211739790_thumb.jpg

post-26980-1211739796_thumb.jpg

post-26980-1211739803_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand aprilia rs 50 an 1998 se duce la un 90 -100 multiple imbunatatiri cum ar fi vopsea noua ,cauciucuri pirreli noi ,cdi nou,toba de yamaha tzr ,bord nou ,placute fata noi,semnalizari noi si multe altele care vrea sa ma contacteze in leg cu anuntu si chiar are bani sa bage id meu el_padre2007

 

si cat ceri mestere?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai pt ca nu am apucat sa o termin complet deci sa vezi care e povestea ei am luato acu 4 luni cam varza si am reconditionato vopsea pe cadru noua,vopsea pe caroserie noua,cauciucuri noi pirrelli,placute fata noi ,semale noi ,furca noua,toba nua de yamaha ,set nou ,cdi nou etc asa ca nu am mai avut bani si timp sa ii mai pun baterie care costa 600 mii lei placute pe spate care costa vreo 200 mii lei ,si cablu de kilometraj care si ala costa utin nu e mare branza asa ca de la 1200 euro o las la 1100 euro :cheers: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai pt ca nu am apucat sa o termin complet deci sa vezi care e povestea ei am luato acu 4 luni cam varza si am reconditionato vopsea pe cadru noua,vopsea pe caroserie noua,cauciucuri noi pirrelli,placute fata noi ,semale noi ,furca noua,toba nua de yamaha ,set nou ,cdi nou etc asa ca nu am mai avut bani si timp sa ii mai pun baterie care costa 600 mii lei placute pe spate care costa vreo 200 mii lei ,si cablu de kilometraj care si ala costa utin nu e mare branza asa ca de la 1200 euro o las la 1100 euro :P :angry:

 

multe imbunatatiri... frumos... frumos. :cheers: . noroc la vanzare. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ms mult dude :D fac cinste cand o dau :angry: :P :cheers:

 

up!!!

 

up!!!

 

a si am uitat sa specific cutie in 6 trepte ,motoru minarelli pt cunoscatori

 

care doresc ma pot contacta la nr 0740942607 sau la id care l-am lasat mai sus !!!

UP!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...