Sari la conținut

Furca


Ha0Tika
 Share

Postări Recomandate

Un amic vrea sa-si lungeasca furca...si nu prea are idee cum sa faca treaba buna. Ma gandeam ca il puteti ajuta voi cu ceva sfaturi..schite...

Imi cer scuze daca s-a mai discutat despre asta..eu sincer mi-am "benoclat" ochii pe aici juma de zi si nu am gasit nimic...poate oboseala a fost de vina ?! :bounce:

Roby tie iti cer ajutor mai mult...avand in vedere faptul ca tipul vrea sa-si faca tot un Simson iar pe al tau l-am vazut in TM in Cargo si... am ramas placut impresionata :crack: Felicitari !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in primul rind te salut

 

intrebarea este ce fel de furca vrea sa lungeasca?

 

daca este o furca cu telescoape normale este destul de simplu,se poate face la strung o prelungire de fier

aici ai schema prelungitorului....lungimea prelungitorului depinde de el,cit de lung vrea sa fie ,dar nici de cum sa depaseaca de mijlocul distantei dintre juguri

 

salut si spor la modificari....

:crack: :bounce:

post-66-1120904520_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok Roby...shtiam ca tre'sa ai tu ceva...thanks a lot....sper sa-i fie de folos  :crack:

199647[/snapback]

 

de avut am eu destule ,dar schema asta am facuto acum cind miai ceruto :nono:

 

salut :crack: :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bounce: Thanks inca o data...nici nu pot sa-ti spun ce fericit era amicul meu cand i-am trimis schitza :crack: Deja viseaza la proiectul care urmeaza sa fie "pus pe rotzi" in iarna :crack:

Si el e chopper addicted !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...