Sari la conținut

Actiune Umanitara La Valea Screzii


Mirceone
 Share

Postări Recomandate

Duminica ,15-06-2008 clubul Heavy Riders M.C. ,doneaza alimente celor 250 de copii din Valea Screzii ,aflati in plasament la parintele Tanase(cunoscut pentru lupta lui impotriva avortului ,cat si pentru faptul ca are grija de foarte multi copii din toata tara).

Alimentele au fost obtinute din donatii ,cat si din forte propii clubului si au constituit o surpriza placuta pentru acei copii care au uitat cum se zambeste.

 

Mai jos puteti observa bucuria pe care le-am produs-o plimbandu-i cu motocicletele:

http://picasaweb.google.com/HeavyRidersMC/ValeaScrezii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

superba initiativa voastra! Va felicit pentru asta,stima si respect! Am privit bucuria pe fetele copiilor...ce-ti doresti mai mult? Respectul meu inca o data!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va multumim pentru aprecieri, imaginiile vorbesc de la sine ,pacat ca nu putem aduce bucurie mai des in ochii acestor copii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa va dea Bunutzul macar atata bucurie cata le-ati dat voi copiilor! Felicitari, copii! :blink: :kiss:

 

Creste inima in mine cand vad oameni d-astia. Am deschis forumul si am dat de topicul asta. Mi-a inseninat ziua. :D

Editat de Kali
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo bre!Data viitoare anuntati si pe vecinii din DB. :D ca unde-s multi putrea creste! :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Bravo bre!Data viitoare anuntati si pe vecinii din DB. :P ca unde-s multi putrea creste! :jump:

 

Cu mare placere o sa va anuntam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...