Sari la conținut

Tractor Vs Motor


Deer T-Ace
 Share

Postări Recomandate

  • 2 weeks later...

Mai sigur nu vorbitzi de 2 accidente separate ?

in stirea de la antena1 eu vad clar o moto de olt, ot 85 lup, cu un baiat din caracal, care si acum are piciorul in ghips, si nu ii e prea bine, pt ca 90 de zile sta pe bara. care decat niste julituri ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oameni sarmani si cei cu tractorul, nu stiu ei de alta viata decat cea de camp.. se vedea ca sunt oameni munciti.

 

Bine ca i-a scapat Dumnezeu pe motociclisti !

Oke domnu' sunt de acord cu tine,dar atunci sa ramana pe camp nu au ce cauta pe sosea ca fac pagube.Pe camp face omul ce il taie capu' si mai ales daca e proprietatea lui,dar pe sosea deja se implica responsabilitatiile unde daca capu face capu trage...Se vehicula ideea cu care ne-am obisnuit deja cum ca motociclistul avea viteza.Ei bine fratilor oare in acest caza daca motociclistul avea viteza mare si se izbea de "menghina"aia uriasa din fier masiv mai ramanea ceva de el si de pasager ,eu zic ca nu.

Editat de exores
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai sigur nu vorbitzi de 2 accidente separate ?

in stirea de la antena1 eu vad clar o moto de olt, ot 85 lup, cu un baiat din caracal, care si acum are piciorul in ghips, si nu ii e prea bine, pt ca 90 de zile sta pe bara. care decat niste julituri ?

motocicleta are nr CT-85-LUP , e un shurubel de prinde al numarului intre codizele C`ului de aceea te face sa crezi ca e de OT , mult succes !ambii sunt bine !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motocicleta are nr CT-85-LUP , e un shurubel de prinde al numarului intre codizele C`ului de aceea te face sa crezi ca e de OT , mult succes !ambii sunt bine !

naspa coincidentza atunci. sanatate si constantzeanului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...