Sari la conținut

Iubita Mea....


sil3nt_control
 Share

Postări Recomandate

am nimerit printre ecologisti, da ce sa le faci fiecare se simte bine in felu lui! si numi pasa de ce pareri aveti voi de cum ma simt eu bine!

 

 

NSR... e honda, 125 2T .... vit max 170 (cu toate conditziile propice) ... vant din spate, un pic de vale, si mers mult in blana

 

KLR-ul la 140 ... incepe sa joace spatele, sa te bata vantu in piept si nu merg mai tare de atata!

 

Ce ciobanie faza cu copacu... :crack:

 

 

 

... pana treci tu sau alti adevarati cu tendinte de eternizare pe acolo, si faceti in asa fel incat sa stie si sa nu uite lumea ca a trecut pe acolo un KLR. Sa ai parte de motoreta!

 

 

 

lasa.... tzineti parerile pt tine, mie nimeni nu-mi dicteaza cum si ce fac, asa ca ... latri ca si un caine in vant :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce ciobanie faza cu copacu... :unsure:

 

foarte misto motoreta, sa o stapanesti sanatos!

 

OFF-TOPIC: incredibili sunteti, crezi ca nu a inteles, chiar trebie sa postati toti de pe forumul asta? daca eram admin aveati toti warn pt offtopic

maine, din cauza "ecologistilor" ma duc in padure tai un copac si pun pozele aici, "sa aveti copacu pe constinta" :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...