Sari la conținut

Plimbarica in week-end


Nucu
 Share

Postări Recomandate

dragilor,

 

 

ma gandesc sa fac un drum pina la baia mare cu noua mea prietena (cbrica ) ca tot vreau sa-mi iau un pic de concediu

 

traseul va fi bucuresti - brasov ( cheia sau sinaia, prefer cheia) - sighisoara - tg mures - reghin - bistrita - dej - baia mare. apropo, daca stiti detalii despre starea drumurilor pe acest traseu, va rog sa-mi spuneti

 

stiu ca e intilnirea de la mizil, despre care am citit numai lucruri bune, as vrea sa ajung si acolo

 

oricum, ideea e urmatoarea: plecare din bucuresti sambata oprit si ramas in brasov si duminica mers mai departe pina la baia mare

 

daca e cineva care poate sa ma insoteasca pe drum sau macar o parte din drum, e binevenit

 

putem da o raita si pe la mizil, sunt deschis oricaror propuneri

 

 

tot ce vreau e sa tina vremea cu noi

 

 

 

daca aveti pareri, opinii despre ceea ce vreau eu sa fie aventura in care o sa ma imprietenesc cu cbrica, va rog..........

 

 

 

Nucu

 

 

:birthday:

Editat de Nucu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut, si pe mine ma bate gandul dar nu asa departe( vreau sa ies duminica ..sau sambata pe dupa amiza

 

mai ales ca n am prea mai iesit cu ea.:birthday:

 

alex

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

drumul e destul de bun. nu ai probleme majore. am venit acum doua-trei saptamani pe traseul asta si nu am avut probleme cu drumul. in schimb a plouat si oamenii conduceu graznic..eu eram cu o duba si nu prea imi pasa dar nu imi venea sa cred cat erau de inconstienti.

drum bun,

Liviu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...