Sari la conținut

Biciclet Vs Moto


FLK
 Share

Postări Recomandate

a murit biciclistu, incep sa cred ca toto mai multi motociclisti ,devin criminali sau sinucigasi...oare de ce nu se incepe o canpanie serioasa in informarea riscului la care se supun cei pe doua roti si o campanie de starpire a scuteristilior, manelari si inculti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da fuga la stirile de la ora 19 (PROTV), eu am aflat de la national TV de doua accidente , asta cu bicicleta si un tantalau care a intrat cu toata viteza intr o masina. nu avea permis, avea moto de 4 zile si a si murit, pasageru a scapat RIP

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma frend... unii oameni sun inca la birou si muncesc :bigstar: deci nu au timp de proteveu (au insa timp de forum, ptr ca folosesc jucarica muncii) ...

Deci fii te rog atat de amabil si da detalii. Daca nu , lasa pe cei care pot face asta sa intre la descrieri. Ca o simpla remarca la care iti adaugi pareri personale (sterile) .... nu ne ajuta cu nimic! Eu vreau sa invat sa NU fac ce a facut motoretistu' in cauza.... dar nu stiu CE a facut...

Man... sunt obosit ...

 

LE: cred ca e vorba de asta: /index.php?showtopic=234429

http://www.antena1.ro/index.php?page=news&...p;currentPage=1

Editat de -Sir Daniel-
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...