Sari la conținut

Iesire Enduro , Barajul Rausor


Postări Recomandate

pietre multe... au fost multe revarsari, s-au rupt mai toate drumurile, au adus pietrele de pe munte, etc..

 

e mult mai greu. dar oricum, zona e super. vreau sa ma duc aproape in fiecare we daca se poate. e destul de aproape de mine, cazari multe si ieftine, si e greu sa te plictisesti.

 

la cate trasee sunt in zona, cati munti... totul misto.

 

@gix, pe 4 septembrie o sa fie etapa d eOff-Road de la C-lung. Cu clase pt moto si atv, quad, auto, etc.

 

Pe piatra e greu tare, mai ales cu o anvelopa de noroi cum e a mea. dar ce conteaza... ne dam!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai nu stiu cum sa facem, ca pe forum dureaza pana vezi posturile , etc..

 

noi avem un mic grup, pt zona asta, pitesti/bucuresti.

 

http://sports.groups.yahoo.com/group/club-enduro/

 

cel mai simplu e sa dam mail cand si cine iese. Io si we care vine vreau sa ma duc la C-Lung si cred ca o sa stau pana Duminica.

 

Tre sa-mi caut ceva cazare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bravo mah..faina treaba,pana acum noi am fost o singura data la tine si tu la noi de 2 ori.adevarul e ca intre valcea si pitesti sunt 400-450 de km..nasol..hai draq sa ne mai incuscrim pe la o tura sau 2 ca la noi s-a distrus tot dupa ploile alea..mai ales ca eu sunt implicat ptr 2008 intr-o etapa de campionat national de enduro si scobesc dupa zone..pana acum ce am gasit la valcea e ok ptr profi si extrem dar ptr hobby nu reusesc sa fac mai nimic..daca nu razbesc ma mut la sibiu cu etapa..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt in tratative ptr anul 2009 sa fac o colaborare intre patrick boissy,free bike team si EMA sibiu..va fi o combinatie de trasee pe 3 zile din care 2 vor conta ptr campionatul national de enduro si 1 ptr enduro-maniaco-depresiv& EMA..

momentan suntem in discutii sa vedem ce se leaga..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt in tratative ptr anul 2009 sa fac o colaborare intre patrick boissy,free bike team si EMA sibiu..va fi o combinatie de trasee pe 3 zile din care 2 vor conta ptr campionatul national de enduro si 1 ptr enduro-maniaco-depresiv& EMA..

momentan suntem in discutii sa vedem ce se leaga..

:moto: :ok: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...