Sari la conținut

Benzi Fosforescente Jante


Razvan-dida
 Share

Postări Recomandate

salut

 

Vreau sa pun pe jante niste benzi fosforescente dar nu stiu cat role sa cumpar...

 

daca vreau sa pun pe aman2 roti pe o parte si de alta cate role trebuie sa iau... o rola arata cam asa la grosime.... voi ce ziceti -->

 

25ron2sa3.jpg

25ron2sa3.704b6ff145.jpg

Iti trebuie o rola si un pic pentru ambele parti :disappointed: ...deci 2 role

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate ce intrebare...esti culmea sa mor. De ce crezi ca o rola are o dimensiune anume? Sa-si bata joc de tine? CA SA FACI AMBELE JANTE PE AMBELE PARTI. Asta in cazul unui motor mare cu roti mari. Tie iti ajunge, si iti mai ramane si un metru(atat mi-a intrat si mie)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand rim-strip-uri,6m lungime,7mm latime.o rola ajunge pentru doua genti moto pe 18,pentru ambele fete.culori disponibile-rosu,galben,albastru,verde,argintiu,portocaliu,roz..rola ajunge la tine insotita de un dispozitiv de cauciuc care ajuta la aplicarea in mod egal pe toata suprafata rotii.pretul e de 550 mii lei rola plus taxe postale(aprox.70 mii lei) :disappointed:

post-21797-1216997862_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut

 

Vreau sa pun pe jante niste benzi fosforescente dar nu stiu cat role sa cumpar...

 

daca vreau sa pun pe aman2 roti pe o parte si de alta cate role trebuie sa iau... o rola arata cam asa la grosime.... voi ce ziceti -->

 

25ron2sa3.jpg

25ron2sa3.704b6ff145.jpg

 

unde ai gasit de alea si la ce pret?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aici gasiti de vanzare ....

 

http://www.accesorii-moto.ro/index.php?cPath=2_19

 

uite si motorman vinde benzi din alea... presupun ca este mai mult pe rola de asta e asa scump .... sau tot e calculat sa incapa pe aman2 roti pe ambele parti ..... pt k se vede ca pe rolele lui este mai multa banda

Editat de Razvan-dida
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se numesc "rime stripes" si dupa cum ti-a spus si rolly o rola iti ajunge pt toate rotile si iti mai si ramane (sunt calculate pt motoare cu roti mari)

 

Cate roti? :disappointed:

 

Eu le-am luat de la Scorpio. 49 roni , parca ...

 

LE: Mi-a mai ramas. Si am roti pe 17"

post-26385-1217025025_thumb.jpg

Editat de Thug-R
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...