Sari la conținut

Poate Aduce Cineva Piese?


Postări Recomandate

Salut,

 

Am si eu nevoie de cateva piese pentru o Yamaha Ybr125 din 2008.

Dupa o luna jumatate de asteptari la importatorul din RO, si multele incurcaturi/greseli care le-au facut, se pare ca imi lipsesc vro 5 piese...si am si cate ceva in plus :disappointed:)

 

In urma cu 30min, cand am deschis cutia in care trebuia sa se afle ceasul de KM, am aflat cu stupoare ca este ceasul de turatii...

 

Asadar, am nevoie de urmatoarele piese pt un YBR d 125:

 

- Ceas KM

- Contact ( 3d9-H2501-00-00 )

- Carcasa Bord ( 3D9-H3579-00-00 )

- Suport Ceas (3D9-H350E-00-00)

- Manson scara(stanga) ( 5VL-F-7413-00-00 )

 

Asadar, le poate aduce cineva din alte tari mai civilizate intr-un timp relativ scurt?

 

Nu de alta, dar daca m-au tinut o luna jumatate deja, pana or sa vina si celelalte piese, mai dureaza la sigur 1 luna...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Am si eu nevoie de cateva piese pentru o Yamaha Ybr125 din 2008.

Dupa o luna jumatate de asteptari la importatorul din RO, si multele incurcaturi/greseli care le-au facut, se pare ca imi lipsesc vro 5 piese...si am si cate ceva in plus :disappointed:)

 

In urma cu 30min, cand am deschis cutia in care trebuia sa se afle ceasul de KM, am aflat cu stupoare ca este ceasul de turatii...

 

Asadar, am nevoie de urmatoarele piese pt un YBR d 125:

 

- Ceas KM

- Contact ( 3d9-H2501-00-00 )

- Carcasa Bord ( 3D9-H3579-00-00 )

- Suport Ceas (3D9-H350E-00-00)

- Manson scara(stanga) ( 5VL-F-7413-00-00 )

 

Asadar, le poate aduce cineva din alte tari mai civilizate intr-un timp relativ scurt?

 

Nu de alta, dar daca m-au tinut o luna jumatate deja, pana or sa vina si celelalte piese, mai dureaza la sigur 1 luna...

Salut.

Vezi daca nu exista piesele tale,pe diverse ebay-uri.Adica la nemti,francezi,italieni,s-ar putea si la americani.Daca gasesti ceva,da-mi de stire,sa te-nvat cum sa ti-i le iei de-acolo.Vin cam in 2 saptamani

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

piese@mymoto.ro - Discuti cu ei si le dai toate datele, iti raspund cu pret si termen de livrare (1-2 sapt) pt piese originale OEM.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...