Sari la conținut

Intrunire Brasov


Postări Recomandate

ce as putea zice...a fost prima intrunire de motociclisti unde am si dormit....si nu-mi pare rau !! daca te-ai dus cu gandul sa gasesti ceva nemaivazut nemaipomenit ai plecat cu un gust amar...insa daca te-ai dus sate distrezi cu orice pret eu zic ca a fost bine...desi am venit cu mult praf pe mine si o durere mare de gat si spate..pot spune ca mi-am facut si cativa prieteni care ne-au facut sederea frumoasa..astept intrunirile de la breaza, paulesti sa pot face comparatii:D :makeout:

post-36195-1217864052_thumb.jpg

post-36195-1217864078_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu si cu el post-20716-1217876100_thumb.jpg cei 2 comunisti care au facut putina galagie fara filtrele de la tobe,sambata,am stat langa cele 2 gsx-r de mai sus.Super de treaba baietii din Ploiesti!!! :eek: Chiar daca locatia a fost nasoala mi-am facut multi prieteni de prin prahova,am vazut(auzit)multe motoare faine(tot respect pt posesorii lor). Sa ne vedem cu bine la Breaza voi fii prezent acolo sigur! :P Numai bine si Asfalt uscat :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt cel care impreuna cu CrazyRaven am zguduit tarcu de .... cu jawele noastre.Mie unu mi-a placut la Brasov.Mi-am facut ceva prieteni si cei langa care am stat mi s-au parut super de treaba.Sper sa ne intalnim si la Breaza.Si acolo vom arata ce poate batranicile noastre.Degeaba zic unii ca nu s-au distrat,dar si prafu a avut farmecul lui.Nu?

 

Bafta si asfalt uscat!!! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

corect. era un oltean cu un dragstar fara tobe, cu ochelari, si inca un cioban chel, tot oltean, care fluiera mereu dupa amicul lui. ei au facut galagie dimineatza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Hairy Poker
nu frate.nici eu nu am putut sa dorm in noaptea aia.eu am scos sitele pe la 11 dimineata.injural pe ala cu dragstar-ul rosu.pe cocalarul ala cu ochelari.

numa bine!

 

cuvant urat, cuvant foarte urat, cuvant extrem de urat, cuvant nemaintalnit de urat!!!! :kiss: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...