Sari la conținut

Serie Sasiu Vopsita [ Nu Se Mai Vede ]


Postări Recomandate

Se da un bucata motocicleta cumparata , revopsita de fostul proprietar , inclusiv cadrul unde este seria motocicletei . Ce as putea sa fac ca sa se mai vada cat de cat numerele inscriptionate avand in vedere ca maine trebuie sa ma prezint cu ea la RAR si abia in aceasta dupa - amiaza m-am gandit sa ma uit la seriile acelea ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se da un bucata motocicleta cumparata , revopsita de fostul proprietar , inclusiv cadrul unde este seria motocicletei . Ce as putea sa fac ca sa se mai vada cat de cat numerele inscriptionate avand in vedere ca maine trebuie sa ma prezint cu ea la RAR si abia in aceasta dupa - amiaza m-am gandit sa ma uit la seriile acelea ?

stiam ca seria este stantzata pe cadru, nu vopsita. ar trebui sa se vada fara probleme. doar daca nu-i dat cu chit desupra. da nu cred. :kiss: cu o perie de sarma nu reusesti?

Editat de gabyshor
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai n-am spus ca a fost vopsita din fabrica. Ideea era ca a fost gravura oarecum acoperita de vopsea...O sa incerc cu perie de sarma daca e...

 

 

Da-i cu peria peste "gravura" si stai linistit.Chiar era o dilema asa mare?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuze daca am deranjat pe cineva cu topicul nu vroiam nici s-o fac sa arate ca draqu, nici sa ma duc maine cu ea la RAR fara sa se vada porcaria aia de serie ... In cele din urma am facut-o cu smirghel ,am luat vopseaua de tot dar se vede perfect acum .

 

Scuze inca odata pentru topic ,in cazul in care am deranjat :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...