Sari la conținut

Batranica Mea...reserita De Mica Se Tine Inca Ca In Tinerete


Survolaj
 Share

Postări Recomandate

ceee?? o ia la o tura? ce abuz, nu i'as da cheile.

ce, cu masinile se plimba prin curte aia? :makeout:

 

A mers 10 m si a pus de 2 ori frana fata de am zis ca o rupe...pe criblura,ciment futut...Per total au fost ok :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte misto trascaleta, e sora mai mica cu a mea! :makeout:

 

Astept sa ajung si eu la 63.000,cred ca imi mai ia vreo 3 ani cel putin sa ajung acolo, eu am cam 37.000 acum. Eu inca nu am schimbat lantul original si de 14.000 nu l-am intins!!!Astia mi-au pus mie un lantz mai special? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte misto trascaleta, e sora mai mica cu a mea! :makeout:

 

Astept sa ajung si eu la 63.000,cred ca imi mai ia vreo 3 ani cel putin sa ajung acolo, eu am cam 37.000 acum. Eu inca nu am schimbat lantul original si de 14.000 nu l-am intins!!!Astia mi-au pus mie un lantz mai special? :makeout:

 

Cum naiba sa nu-l intinzi bre de 14 000 Km? I-ai facut pe stander pe toti? Curios....

 

Nea Survolaj, este foarte tare suma aia de km pentru o motoreta sport totusi, Nu e singura, dar este o dovada in plus ca daca o intretii duce, chiar si " daca e Kawasaki".

Si ca sa fiu carcotas...."vezi ca e bordu masluit ca nu se aliniaza bine cifrele" :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-a comentat nimic nenea...nu? A pus si cu a ta "frane"? :kiss: Pe a mea o si vedeam data pe jos

 

Nup...nici nu s-a urcat pe ea. Doar m-a pus sa sterg numaru... :makeout: murdar de vreo un an juma. :unsure:

 

Foarte misto trascaleta, e sora mai mica cu a mea! :crack:

 

Astept sa ajung si eu la 63.000,cred ca imi mai ia vreo 3 ani cel putin sa ajung acolo, eu am cam 37.000 acum. Eu inca nu am schimbat lantul original si de 14.000 nu l-am intins!!!Astia mi-au pus mie un lantz mai special? :makeout:

 

Da-mi-o mie - in 2 ani iti merg 34.000 fara probleme :laugh:

 

Cum naiba sa nu-l intinzi bre de 14 000 Km? I-ai facut pe stander pe toti? Curios....

 

Nea Survolaj, este foarte tare suma aia de km pentru o motoreta sport totusi, Nu e singura, dar este o dovada in plus ca daca o intretii duce, chiar si " daca e Kawasaki".

Si ca sa fiu carcotas...."vezi ca e bordu masluit ca nu se aliniaza bine cifrele" :P

 

E de la poza :hug:...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...