Sari la conținut

Accident La Autogara Filaret


Andr3y 954
 Share

Postări Recomandate

ma duceam cu treaba spre budapesta ( tineretului ) si cand la autogara filaret vad o moto cazuta pe mijocul drumului si motociclistu intins pe jos...pun masina pe avarii ( se vede in una din poze ) si ma dau jos sa vad care e situatia ( i-am aplicat onservarului o mica morala aka TATA :scratch: ... vesnica poveste - conservaru iese dupa o straduta laturalnica si nu a vazut motocicleta...i-a iesit in fata a incercat sa evite doar s-a sters cu bara masinii ... si cred ca a facut stoppie fara sa vrea ... asta cred eu ... motociclistu abia vorbea ( cred ca avea clavicula rupta - era umflat in zona gatului si acuza dureri la zona capului ) ... i-am luat telefonu si am sunat niste prieteni sa vina cu o duba... cine are mai multe detalii e rugat sa le posteze ... p.s. am facut si eu 3 poze

p.p.s cand am ajuns eu l-am gasit cu casca HJC data jos din cap ... ( nu stiu daca i-a sarit sau i-a fost data jos ...

post-37277-1219442554_thumb.jpg

post-37277-1219442643_thumb.jpg

Editat de Andr3y 954
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

clavicula e pacatoasa rau :kali: in general trebuie tija :D sper sa nu fie lovit rau la cap .... cred k avea casca pusa totusi pentru ca in poza pare sa fie pozitionata frumos acolo ... nicidecum sa fi fost zburata de pe cap la impact .... sper sa fie si mobra destul de okay .... e pacat de ea :crack:

 

insanatosire grabnica :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

urata faza ... sper ca nu a patit nimic grav motociclistul ...

 

apropo grasule , ai avut vreodata tu la masinila tale numar de romania ? :kali:)

 

dap am si nr de leasing romanesc ... dar profit de faptul ca am cetatenie franceza si sunt ( undercover ) :D

p.s. te iau cu vidanjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa daca te versi .... :scratch:

 

 

 

ontopic : cine il stie pe baiatu cu r6 sa ne dea si noua cateva detalii ...cine e / unde sta / avea permis /

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...