Sari la conținut

Mic Incident La Salajan 24 .08. 2008


maddok
 Share

Postări Recomandate

la chestia asta legislatia se cam bate cap in cap ramane la aprecierea gaborului odata se mentioneaza clar ca nai voie sa franezi aiurea fara un motiv intemeiat si in al doilea se spune ca tu trebuie sa iti menti o distanta corespunzatoare care sa iti permita sa opresti la timp asa ca :unsure:

 

 

nu spune nimic in legislatie de franare fara nici un motiv. eu am franat asa si culmea a intrat unu in mine ca nu se uita inainte,se saruta cu iubita lui...asta acum multi ani. omu a fost vinovat. deci poti sa franezi ca ti se pare tie ceva ciudat pe strada si daca ala din spate ti o da e vinovat.

 

cat despre cumatrul asta care se agita pe aici,poate nu vad eu bine dar scrie clar ca era curba la dreapta,deci madock era in curba,vira la dreapta....chiar nu mai stim si noi sa citim deloc??

 

 

eu zic ca madock ar fi fost de vina la politie....dar poponeata tot i-o tabaceam amicului cu fordu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce curba amice ? Cel cu fordul a luat cumva o curba si nu s-a inteles din descrierea lui Maddok ? Ti-a povestit Maddok ceva detalii in plus ? Si ai grija la poponeata ta nu la a altora ca s-ar putea sa ti-o sparga cineva !

" PS: nu ne intereseaza ce nu te intereseaza pe tine " :unsure: esti prea tare :angry:

 

Melciu , ce e ala haifaiv ? Serios nu stiu ! Vad ca esti in tema ; imi poti explica si mie ?

 

Mai Maddok , cred ca esti un pic cam frustrat . Poate d-aia nici nu esti in stare sa tii distanta fata de cel din fata si nici sa abordezi virajele . Tu vrei sa zici ca in mom in care l-ai vazut p-ala ca a trecut pe rosu si vine spre tine , ai continuat in treapta a doua cu 30-40 km/h , sa iei curba ? Esti sigur ca era rosu ? Daca da inseamna ca esti ori mincinos ori tantalau . ( no offence ) Deasemeni vad ca unul din prietenii tai - care iti ia si apararea - zice ca nu e prima oara cand te "versi' . Chiar sa fie motocicleta cu ghinion sau ... . Adevarul ca sunt destule forduri prin oras :kiss: .

 

OveR : tipu cu fordu cica a franat la trecerea de pietoni => ca era cineva pe trecere . Nu a franat fara motiv .

 

 

prietene scuza-ma ca iti spun dar chiar esti foarte prost :kiss: am sa iti desenez cand am timp ca sa vezi si tu cum s-a intamplat...

 

si da ... este a2a oara cand am trantit motorul si nu cred ca este nici o rusine .... prima data a fost pe 1 iulie cand am avut un accident destul de grav din cauza unei dubitze care era sa intre in mine in fatza la real .... cand esti aplecat in curba aia de acolo si pui frana ca sa nu intre unu in tine, nu cred k mai ai cum sa nu cazi ... sau poate tu esti vreun zeu ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce curba amice ? Cel cu fordul a luat cumva o curba si nu s-a inteles din descrierea lui Maddok ? Ti-a povestit Maddok ceva detalii in plus ? Si ai grija la poponeata ta nu la a altora ca s-ar putea sa ti-o sparga cineva !

" PS: nu ne intereseaza ce nu te intereseaza pe tine " :angry: esti prea tare :kiss:

 

Melciu , ce e ala haifaiv ? Serios nu stiu ! Vad ca esti in tema ; imi poti explica si mie ?

 

Mai Maddok , cred ca esti un pic cam frustrat . Poate d-aia nici nu esti in stare sa tii distanta fata de cel din fata si nici sa abordezi virajele . Tu vrei sa zici ca in mom in care l-ai vazut p-ala ca a trecut pe rosu si vine spre tine , ai continuat in treapta a doua cu 30-40 km/h , sa iei curba ? Esti sigur ca era rosu ? Daca da inseamna ca esti ori mincinos ori tantalau . ( no offence ) Deasemeni vad ca unul din prietenii tai - care iti ia si apararea - zice ca nu e prima oara cand te "versi' . Chiar sa fie motocicleta cu ghinion sau ... . Adevarul ca sunt destule forduri prin oras :kiss: .

 

OveR : tipu cu fordu cica a franat la trecerea de pietoni => ca era cineva pe trecere . Nu a franat fara motiv .

Dupa cum e scris postul el pare a fi soferul de care trebuie sa dai. :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...