Sari la conținut

Unde are limitator ?


bunicu
 Share

Postări Recomandate

Salut! De curand am achizitionat si eu permisul si un scuter aerox .. va rog frumos daca stie cineva unde se afla limitatorul .. si daca poate sa il dea jos scrieti aici ms mult1

 

Drum uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ms dar nu e toba lui.. adik a fost schimbata si mie sa nu fie cu tot cu kitt... am toba STAGE II si dasta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 years later...

deci ..poate is 2 limitatoare unu pe la motor si unu in toba..deci dak ai schimbat toba inseaamna ca mai este unu da nuush exact sa`ti zik unde ii asa ca te sfatuiesc sa mergi la un service sau mecanic :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma, topicul este din 2005,crezi ca omu asta mai are scuter ?/mai il intereseaza problema asta ?

Delimitarea este in cauciucuri....puneti-va heliu si o sa zboare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci ..poate is 2 limitatoare unu pe la motor si unu in toba..deci dak ai schimbat toba inseaamna ca mai este unu da nuush exact sa`ti zik unde ii asa ca te sfatuiesc sa mergi la un service sau mecanic :D

Si eu te sfatuiesc sa te duci la oftalmologie sa-ti faci un control, nu vezi ca ultimul post e din 2005?

Sau mai bine du-te la psihiatrie ca postezi de-a-mpulea!

 

 

Bafta! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Wow cat m-am ras :D ...imi place ca omu citeste riguros forumu...si mai da cate un replay unde se crede profi... korectule esti tare...ia vezi de prin 2003-2004 ce mai barfeau pe atunci? Eu pe vremea aia doar visam ca am scuter :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...