Sari la conținut

Intrebare Incepator


vgv21
 Share

Postări Recomandate

A venit vremea sa imi iau si motor, astfel ca am gasit un Kawasaki zr-7 de prin 2003, in stare foarte buna.

Problema e ca am vazut fara sa vreau un Monster 900 din 1995 pe la aceeasi bani si nu mai pot sa-l uit.

In principiu, am inteles ca e mai scump de intretinut, bla-bla, altceva nu mai stiu. La ghidoane nu sunt chiar incepator, dar nici prea departe.

Ca om rational, inclin sa o iau pe aia mai noua cu 8 ani, nu e de colea, dar nu mai pot sa uit Monsterul, ma gandesc la el peste tot, parca am innebunit, il vad prin ciorbe si pe nori.

As avea nevoie de pareri obiective intrucat nu am experienta prea vasta. Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

man ....ce pot sa ti zic ....eu acum 3-4 zile trebuia sa iau o hotarare ...hornet 2000' cam negljat sau monster 94' ..................am lasat copilul din mine sa hotarasca ,si acum sunt cel mai fericit "copil"............ mai e treaba daca vrei sa-l vinzi peste cateva luni ai sa pierzi bani la cel vechi dar daca il vrei pt mai mult timp si vei avea grija de el ................!!!! parerea mea uita-te la starea motorului si nu la ani , sa ma corecteze cineva daca gresesc . multa bafta ....

 

P.S. .....sa stii ca e adevarat ce se zice ......monsterul da dependenta :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...