Sari la conținut

Caut Un Manual De Mz Es 175/1


bogdiV
 Share

Postări Recomandate

Caut de ceva timp un manual de MZ ES 175/1 pt. a-mi putea intretine corespunzator motocicleta. Am primit unul de la GabiMMZ (cel care a facut siteul www.monstrumecanic-mz.go.ro dar se vede distorsionat. Am gasit de asemenea unul in limba germana dar traducerile de pe internet nu sunt fidele.

 

Cine se ofera sa imi trimita un manual va posta va fi rambursat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut de ceva timp un manual de MZ ES 175/1 pt. a-mi putea intretine corespunzator motocicleta. Am primit unul de la GabiMMZ (cel care a facut siteul www.monstrumecanic-mz.go.ro dar se vede distorsionat. Am gasit de asemenea unul in limba germana dar traducerile de pe internet nu sunt fidele.

 

Cine se ofera sa imi trimita un manual va posta va fi rambursat.

237687[/snapback]

Salut! am eu un manual original care sa dat cu motorul la vinzare in anii 60 dar: cum facem ca de dat nu am cum sa-tiil dau sa scanez nu am posibilitate,insa posa fac xerocopie (nu toata!) spune tu ce iti trebuie,ce te intereseaza. Cit despre mine am MZ-uri din anii 86, si execut reparatii la ele si la ora actuala.Te ajut daca pot bucuros!Scrie la e-mail szentjobiendre@yahoo.com ca nu mereu deschid forumul respectiv.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...