Sari la conținut

Accident Sibiu 2


ghost
 Share

Postări Recomandate

tocmai am vazut la stiri un accident in sibiu...........motorul sport-touring, 2 pasageri si clasica dacie care nu acorda prioritate :eek: ...........bine macar ca de data asta protv-ul nu a luat partea masinii.......nu am prins exact stirea dar am inteles ca motocilistul si pasagerul au fost transportati la spital... :)

.......poate stiti careva mai mult de atat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am prins stirea din plin: Este vorba despre doua motocicliste din Sibiu. Le-am vazut intervievate... deci sunt bine... probabil au leziuni minore si .. speram doar o sperietura zdravana.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca sa ne facem intelesi si sa facem situatia clara...

accidentul a avut loc luni seara si nu erau cele 2 fete care au fost inteervate la televizor...ele erau doar niste prietene care erau cu ei!pe motor erau:un baiat si o fata.au fost transportati la spital dar a fost destul de naspa...el are mana rupta si piciorul drept mai nasol si ea s-a lovit destul de rau la ambii genunchi.

oricum acum sunt mai bine :eek:

cam atat.. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca sa ne facem intelesi si sa facem situatia clara...

accidentul a avut loc luni seara si nu erau cele 2 fete care au fost inteervate la televizor...ele erau doar niste prietene care erau cu ei!pe motor erau:un baiat si o fata.au fost transportati la spital dar a fost destul de naspa...el are mana rupta si piciorul drept mai nasol si ea s-a lovit destul de rau la ambii genunchi.

oricum acum sunt mai bine :P

cam atat.. :)

240088[/snapback]

 

 

te rog sa le transmiti ca suntem alaturi de ei si le dorim insanatosire grabnica :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...