Sari la conținut

Achizitionare Piaggio Skipper 125


M@TRIX
 Share

Postări Recomandate

Salut,am cont de ceva vreme pe forum dar nu am postat nimic pana acum.Intentionez sa achizitionez un scuter de 125cc si am gasit acest anunt cu skipperu'.Intrebarea mea este,daca este bun ca raport calitate/pret. Poftiti linkul spre anunt : http://www.bikeshop.ro/motociclete/anuntur...002-129624.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are un prieten un skipper de asta in 4 timpi si ii foarte multumit de el :)

Am auzit si eu ca sunt bune,dar ma refeream strict la ala din anunt la starea in care se afla si etc...Ce parere ai de ala din anunt,face banii,din ce vad in poze cam ar avea nevoie de o vopsea ca e cam zgariat,probabil de la transport,si vad ca nu are pedala aia de la kickstarter.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am auzit si eu ca sunt bune,dar ma refeream strict la ala din anunt la starea in care se afla si etc...Ce parere ai de ala din anunt,face banii,din ce vad in poze cam ar avea nevoie de o vopsea ca e cam zgariat,probabil de la transport,si vad ca nu are pedala aia de la kickstarter.

 

la banii aia eu zic ca merita mai ales daca are acte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la banii aia eu zic ca merita mai ales daca are acte

Ms mult de raspunsuri,macar mi-a dat cineva o parere,cei care mai aveti sugestii astept,mai am in minte si ceva aprilia leonardo 125,oricum o sa ma duc maine si la cineva din zona sa vad ce scutere are,si daca nu imi gasesc prin zona poate iau skipperu sau mai astept sa vad ce mai aduc oamenii:-?

Editat de M@TRIX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...