Sari la conținut

Kymco 125 Quannon 2009


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 50
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Rar mai gasesti un topic in care sa se discute strict la subiect...... De ce nu va injurati voi la o bere nu inteleg. Lipsa de cojones? Sau e mai simplu pe sticla?

 

On topic: La prima vedere nu arata rau. Sa o vedem si live. Sunt convins ca isi va gasi destui adepti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce dume pe tine,hai gata in plm ca e tzirc si nu mai am rabdare ! pa

 

frate odata mai mai deranjat,te bag de unde ai venit . si apropo ai spus intr'un topic ca rs125 e drujba...drujba de aia ti'ai dorii tu ...drujba face cat casa ta de la tara bah.nu inteleg ce cauti tu pe aici,e forum de motociclisti..nu biciclisti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frate odata mai mai deranjat,te bag de unde ai venit . si apropo ai spus intr'un topic ca rs125 e drujba...drujba de aia ti'ai dorii tu ...drujba face cat casa ta de la tara bah.nu inteleg ce cauti tu pe aici,e forum de motociclisti..nu biciclisti.

 

Imi pare rau,vere dar nici bicicleta n'am.

ps:coliba mea nu valoreaza,2 cent. :disappointed:

imi pare rau inca odata ca te-ai deranjat sa scrii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
frate odata mai mai deranjat,te bag de unde ai venit . si apropo ai spus intr'un topic ca rs125 e drujba...drujba de aia ti'ai dorii tu ...drujba face cat casa ta de la tara bah.nu inteleg ce cauti tu pe aici,e forum de motociclisti..nu biciclisti.

frate imi cer scuze ca raspund cam tarziu da nu am mai intrat in ultima vreme pe forum...nush daca sti da omu mi-a zis mai demult ca asteapta sa isi vanda casa ca sa isi ia motor :drink:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frate imi cer scuze ca raspund cam tarziu da nu am mai intrat in ultima vreme pe forum...nush daca sti da omu mi-a zis mai demult ca asteapta sa isi vanda casa ca sa isi ia motor :moto:)

 

inca nu am reusit sa imi vand casa :drink: ca imi luam rs 2007 :X

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inca nu am reusit sa imi vand casa :moto: ca imi luam rs 2007 :X

 

 

stiu k o sa incepii iara cu dumele tale obisnuite(injuraturi , ce sti tu despre motoare??, ai o drujba!! . etc) dar pt cei care nu il cunoasteti......... nu are rost...... lasatil in pace nu stiu prea multi pe forum asta care sa nu fi fost injurati de el..................

 

a devenit super membru cand si-a deschis magnificul lui topic in care isi cross-uia mobra lui................

 

Denis pune shi tu linku ala cu mobra ta ....daca nu iti este rusine......... :drink:

 

 

tare as vrea sa ne intalnim shi noi odata sa vad si io cine esti de pari asa de tare din spatele ecranului

 

PS: Denis nu ii banatean ii o facatura .......... deci nu ii luati pe toti din TM ca fiind clone ale lui denis........

 

(denis tu cu mana ta ti-ai facut imaginea asta de cacao ..........)

Editat de black_prince
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu de ce,dar motocicleta din acest clip mi se pare identica cu cea de la avatarul lui Denis. Aici clipul.

PS: Denis lasa figurile si ai putin respect pentru cei mai mari decat tine si cu mult mai multa experienta.

e ruf rider omul :drink: e campion pe circuitul personal de la Lugoj,ajunge de la poarta pana la cusca cainelui in 5,14 secunde

Editat de seby_mf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...